Робота за кордоном для студентів - Au Pair

Черкасские ВУЗы, студенческая жизнь

Модераторы: geag, Alex

Автор темы
kamelot-x
Статус: Не в сети
Украина

Робота за кордоном для студентів - Au Pair

Сообщение kamelot-x » 22 дек 2017, 13:40

АВСТРІЯ

Вимоги до учасників програми:
• Вік від 18 до 27 років (необхідно повернутися на батьківщину до виконання 28 років)
• Знання німецької мови на достатньому рівні - мінімум A1, але чим вище, тим краще. Кандидати повинні подати документ, який підтверджує, що мова вивчалася не менше 6 міс.
• Любов до дітей, комунікабельність, чесність, пунктуальність, відповідальність.
• Наявність водійських прав та досвіду водіння вітається, але не є обов'язковою умовою участі в програмі.
• досвід догляду за дітьми
Що сім'я очікує від дівчини:
• серйозність і відповідальність, бажання стати членом приймаючої сім'ї
• дотримання правил приймаючої сім'ї та повагу до приватного життя приймаючої сім'ї
• бажання вивчати державну мову
• любов до дітей і бажання піклується про них
• бажання і готовність допомагати в роботі по дому без щоденного нагадування і вмовляння
• здатність адаптуватися до звичок і звичаїв приймаючої сім'ї
• гнучкість, поступливість. Приймаючі сім'ї не є роботами, і хоча існує графік роботи, дівчина повинна розуміти, що неможливо не міняти графік протягом усього перебування в приймаючій сім'ї. У разі, коли сім'я потребує дівчині, наприклад, хвороба дитини, вона повинна розуміти ситуацію і бути готовою допомогти. Якщо дівчина вважає робочі години, так само буде надходити і сім'я.
Умови програми:
• Допомога в догляді за дітьми і нескладна домашня робота 30 годин в тиждень.
• Проживання в сім'ї (сім'я надає окрему кімнату), безкоштовне харчування разом з сім'єю.
• Мінімум 1 вихідний день в тиждень.
• Оплачувана відпустка 5 тижнів протягом року.
• Обов'язкове страхування (частково здійснюється і оплачується сім'єю, частково оплачується Au-Pair).
• Курси німецької мови оплачувані сім'єю і Au-Pair в співвідношенні 50/50 (зазвичай в цій пропорції оплачується саме початковий курс) і унікальна можливість вивчати іноземну мову шляхом занурення в мовне середовище.
• Гроші на кишенькові витрати 530 євро в місяць.0685075044 0681252534

Вернуться в «Образование»