Страница 1 из 2

Сурогатну горілку в Черкасах продають з рук і навіть на ринках

Добавлено: 19 окт 2016, 17:11
попутчик
Трагічні випадки отруєння контрафактним алкоголем нещодавно сколихнули всю Україну. Розповсюджений у п’яти областях (Харківській, Житомирській, Донецькій, Миколаївській та Луганській) небезпечний напій забрав життя 49-ти українців. Усього отруїлося 96 осіб, тобто фактично кожен другий випадок отруєння став смертельним.

Мабуть, нікого не здивуєш тим, що горілку підпільно купують і на Черкащині. На фоні підвищення акцизів та постійного здорожчання алкоголю цей товар має попит, а отже з’являються й охочі заробити на продажу контрафакту, нехтуючи його якістю та безпекою здоров’я споживачів. Як торгують "зеленим змієм" у Черкасах та чи перешкоджає хтось цьому бізнесу, – дізнавався сайт vikka.ua.

На одній із торговельних баз міста продають горілку в 5-літрових баклажках. Вартість – 130 і 160 гривень. Кажуть, ціна різна, бо від різних виробників. Продавець запевняє: алкоголь розливають на заводах. Однак жодних документів, які б підтверджували це, а тим паче акцизу, звісно, немає.

Купують горілку і просто з рук – через сусідів або знайомих. Беруть у тарі будь-якого об’єму, щонайменше 0,25 л.

"Якщо пошукати по місту, то можна виявити багато точок. Казбет, райони вулиці Можайського, площі 700-річчя, Митниця і навіть центр", – розповідає активіст Євген Єзик.

У будинку в районі "Д", на вулиці Різдвяній вже багато років працює підпільний цех із виробництва алкоголю. На таке неприємне сусідство скаржиться голова ОСББ Олександр Мороз. Самостійно притягнути до відповідальності горе-бізнесменів він не в змозі, а правоохоронці нічим, крім мізерних штрафів, покарати їх так і не змогли.

"У нашому будинку на першому поверсі десятиріччями цілодобово торгують алкоголем на розлив. Спочатку організували цех у підвальному приміщенні. Два роки тому ми зверталися в прокуратуру та міліцію. Разом з правоохоронцями робили контрольну закупку, спіймали їх на гарячому. Та в результаті на порушників чекав лише штраф 170 гривень. Вони його сплатили – і далі працюють", – розповідає Олександр Мороз.

Адресу, де торгують горілкою на розлив, місцеві добре знають, каже чоловік.

"Носять горілку каністрами. Продавець Маша розливає у звичайні пластикові пляшки з-під мінералки. Хоч півлітрові, хоч літрові. Збирає їх мішками від сміттєвих контейнерів, а потім розливає. У цьому ж будинку, на п’ятому поверсі, теж торгують самогонкою. Ціна – 10 гривень за "чекушку", – розповідає голова ОСББ.

Підпільні цехи та канали збуту контрафактного алкоголю податківці викривають на Черкащині майже щомісяця. Так, у серпні житель Черкас у приватному будинку та двох гаражах організував міні-завод з розливу фальсифікату. Продукцію постачав по всій області та через мережу закладів громадського харчування.
У разі виявлення фактів реалізації горілчаних виробів за нижчою ціною, або встановлення місць, де здійснюється реалізація алкогольних напоїв сумнівного походження на розлив черкащан закликають звертатися за телефоном чергової частини Головного управління ДФС у Черкаській області: (0472) 339-195.
http://vikka.ua/novini/46018-surogatnu- ... rinkah.htm

Сурогатну горілку в Черкасах продають з рук і навіть на ринках

Добавлено: 22 окт 2016, 20:58
Вовик
Ой, типа они не знают кто, по чем и сколько в день продает. Комики.

Сурогатну горілку в Черкасах продають з рук і навіть на ринках

Добавлено: 26 окт 2016, 14:35
Nizhegorodec
попутчик писал(а): Трагічні випадки отруєння контрафактним алкоголем нещодавно сколихнули всю Україну.
По 112 бегущей строкой видел, что уже 66 человек погибло... Жуть какая-то...

Сурогатну горілку в Черкасах продають з рук і навіть на ринках

Добавлено: 27 окт 2016, 22:14
StarGAZer
Можно подумать, что торговля "паленкой" в Черкассах как то связана с массовыми отравлениями в Харьковской и близлежащих областях.

Да всегда "бабы Вали" торговали всяким шлаком по разливайкам. И не только в Черкассах.

Сурогатну горілку в Черкасах продають з рук і навіть на ринках

Добавлено: 28 окт 2016, 08:49
Nizhegorodec
Изображение

Не думаю, что тут "бабы Вали". Масштабы промышленные. И от бабы Валиной самогонки не помрёшь - тут метилом попахивает. Было же у нас, вроде бы в Красноярске и рядом - массовые отравления "элитным" алкоголем. Т.е. не водка-палёнка а всякие "хеннеси" и "джек дэниэлс" с содержанием метила.

Сурогатну горілку в Черкасах продають з рук і навіть на ринках

Добавлено: 28 окт 2016, 10:59
Abend
StarGAZer писал(а): Можно подумать, что торговля "паленкой" в Черкассах как то связана с массовыми отравлениями в Харьковской и близлежащих областях.
Может связанна. А может и нет.
Хз с какой бочки разливали.
StarGAZer писал(а): Да всегда "бабы Вали" торговали всяким шлаком по разливайкам.
Шлак шлаку - рознь. Один просто плохого качества, а второй НЕпитьевой. Вот и вся разница.
Разница в 1 букве на бочке спирта.
Nizhegorodec писал(а): "элитным" алкоголем
Поддельная Боярка?

Сурогатну горілку в Черкасах продають з рук і навіть на ринках

Добавлено: 28 окт 2016, 12:52
Nizhegorodec
Abend писал(а): Поддельная Боярка?

Ваш любимый напиток?

Сурогатну горілку в Черкасах продають з рук і навіть на ринках

Добавлено: 28 окт 2016, 16:08
StarGAZer
Метил - это газ горючий, а не спирт. Спирт метиловый называют метанолом.

Так вот мне интересно, какой смысл бодяжить метанолом, если его цена, примерно, такая же, как у этилового спирта? Разве что где-то получилость украсть цистерну метанола.

Изображение

Сурогатну горілку в Черкасах продають з рук і навіть на ринках

Добавлено: 28 окт 2016, 16:17
Riadan
StarGAZer писал(а): Так вот мне интересно, какой смысл бодяжить метанолом, если его цена, примерно, такая же, как у этилового спирта? Разве что где-то получилость украсть цистерну метанола.
может это заговор против алкашей?? типа пусть травятся

а скорее всего стырили с проиводсива и продали, не думая что там за спирт

Сурогатну горілку в Черкасах продають з рук і навіть на ринках

Добавлено: 28 окт 2016, 21:26
FinderS
Riadan писал(а):может это заговор против алкашей?? типа пусть травятся
Какой нафиг заговор? Путин виноват..
Блин, этож бизьнесь.. Им алкаши доход приносят, нахрен их травить.. я ниразу не химик.. это у меня батя химиком был.. Вот скажи, радость моя.. Они что, спирт с зерна и сахара гонють??? Блин, они его с дерьма гонют и древесины.. Вот в какой то момент, хапнули метанолу.. Не уследили и всё..Про дерьмо и табуретовку, дорогая, то вы почитайте Ильфа и Петрова .. Иван Чонкин прочтите.. там много про виды спирта из дерьма.. :biggrin: