Гаряча новина з Холодного Яру!

Обсуждение новостей и происшествий в г.Черкассы

Модераторы: geag, Alex


Автор темы
Антон Чаукін
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 06 мар 2014, 18:45
Репутация: 0
Пол: Не указан - Не указан
Статус: Не в сети

Гаряча новина з Холодного Яру!

Сообщение Антон Чаукін » 06 мар 2014, 19:30

2 березня в Обласному краєзнавчому музею пройшла акція Мистецької сотні "Ангели Майдану". Публікація про акцію була розміщена на сайті музейно-етнографічного комплексу "Дикий хутір", який знаходиться у хуторі Буда поблизу найстаршого дуба України.

Після акції господарі "Дикого хутору", який місцеві називають просто корчма, відвезли митців ночувати у корчму на хутор. Вранці 3 березня митці поїхали. За час перебування у них зник портфель одного з митців.

3 березня , приблизно о 21:00, троє екіпірованих молодикiв, у масках, iз зброєю, увiрвалися в хату до жiнки, Корсунської Наталі Сергіївни, яка проживає у хуторі Буда одна з дитиною, i почали вимагати повернути якийсь чемодан з цінними речами та документами, який нібито було викрадено з гостьового будинку Корчми, розмовляли російською мовою, погрожували фiзичною розправою та пiдпалом хати. Здійснювали допит 15 річної дівчини з застосуванням сили, не давали їй спілкуватися з мамою, що спричинило астматичний напад у дитини. Забрали мобільні телефони, обшукували хату. Поставили ультиматум, якщо до ранку не буде повернуто чемодан, вони почнуть палити хати всього російськомовного населення хутора.
Приблизно о 21:30 зайшли в другу хату, до родини Шлапакiв, знову вимагали повернути якийсь чемодан з цінними речами i документами, говорили росiйською мовою.
Пiсля цього вийшли з хати i зникли у невідомому напрямку.
4 березня, вранцi, Сергiй Пісьмак, зателефонував у присутності більшості жителів хутора на голосовому зв’язку Лесi Островськiй, з її слів господині Корчми. Л.П. Островська повiдомила, що цi троє чоловiкiв її гостi, i дуже порекомендувала жителям знайти i повернути якийсь чемодан з цінними речами i документами, який в них було вкрадено, з її слів, хуторянами, а саме дітьми сімей Шлапак та Корсунської. Вона не була занепокоєна фактом збройного нападу.
Також, зранку 4 березня місцеві жителі хутора Буда викликали на місце подій співробітників міліції та СБУ. Співробітники правоохороннийх органів працювали до вечора, за нашою заявою двоє співробітників міліції залишились наніч для охорони хутора.
Зі слів працівників СБУ, вони спілкувалися з Олегом Островським, господарем Корчми, запропонували надати відео з камер відеоспостереження, але він відмовився. Також опросили працівників Корчми, які засвідчили, що ввечері 3 березня О. Островський приїхав з трьома чоловіками, почав "строїти" персонал Корчми, а чоловіків відправив "строїти" хуторян, метою було знайти чемодан; скаржилися на нелюдяне відношення до персоналу.
"Нічні" міліціонери розповіли, що у Островського дуже сильні зв"язки, проти нього порушувалося багато справ, які завжди "заминалися".

Між хуторянами та Островським не раз вже виникали суперечки за те, що корчма неодноразово прорушує спокій та правопорядок невеликого тихого населеного хутора, в якому, до речі, постійно проживає 16 дітей різного віку. Ось навіть вчора, 5 березня там народилося немовля.

Більшість культурного люду, як місцевого так і черкаського, які переймаються Холодноярщиною, занепокоєні тим цинізмом господарів, які під портретами Холодноярских отаманів розливають горілку та поширюють розпусту.

Звертаємося до всіх, хто постраждав від дій Островського! З"єднайтеся з нами, ми зможемо вам допомогти! Давайте разом відновимо правопорядок!

Звертаємося до всіх козаків! Козак завжди був взірцем честі, гідності, совісті, сили духу! Слово СІЧ козаки розшифровують як Слава і Честь, але не всі чоловіки в папахах пом"ятають про поняття честі. Козаки завжди зневажали корчмарів, які "шкодили" чесному люду! Олег Островський самоназваний Отаман Чигиринського козацтва, який прикриваючись патріотичними гаслами чинить беззаконні дії. Дайте свою оцінку!
andrey
Сообщения: 1813
Зарегистрирован: 21 окт 2011, 22:42
Репутация: 236
Пол: Мужской - Мужской
Статус: Не в сети
Украина

Re: Гаряча новина з Холодного Яру!

Сообщение andrey » 10 мар 2014, 20:21

Цікаво, що це за митці-рекетири, і що ж було аж ТАКОГО цінного у портфелі?! Взагалі яке продовження мали ці події?
Автор темы
Антон Чаукін
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 06 мар 2014, 18:45
Репутация: 0
Пол: Не указан - Не указан
Статус: Не в сети

Re: Гаряча новина з Холодного Яру!

Сообщение Антон Чаукін » 10 мар 2014, 21:25

Поки немає якогось такого продовження.
Хуторяни написали розгорнуті заяви в правоохоронні органи та органи місцевого самоврядування. Також прийняли рішення про заборону діяльності Корчми до закінчення слідства. Але крім нас дане рішення ніхто виконувати не збирається.
Вернуться в «Новости г.Черкассы»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость