День корейской культуры 19 апреля 2014

Обсуждение новостей и происшествий в г.Черкассы

Модераторы: geag, Alex

Ответить

Автор темы
Виктория Штурмак
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 20 фев 2014, 08:57
Статус: Не в сети

День корейской культуры 19 апреля 2014

Сообщение Виктория Штурмак »

Международная молодежная организация приглашает всех желающих, независимо от возраста, посетить День корейской культур, который будет проходить 19 апреля в городской гимназии №1, по ул. Кирова.
Вас ждет выставка традиционных костюмов, народная музыка, множество увлекательной информации, угощение, а также презентация Молодежной организации IYF, которая была создана в Южной Корее в 2001 г. Все участники имеют возможность зарегистрироваться на участие в IYF World Camp in Ukraine (Международная Молодежная Конференция), которая будет проходить в Киеве с 1 по 5 мая 2014 г.
«Міжнародне Молодіжне Спілкування в Україні» (International Youth Fellowship in Ukraine, надалі IYF). Наша організація була створена в 2001 році, і на сьогодні здійснює свою діяльність у 80-ти країнах світу. Повідомляємо Вас про проведення Міжнародного Молодіжного табору IYF World Camp у місті Києві, який вперше відбудеться з 1 по 5 травня 2014 року в Україні. IYF World Camp проводиться понад десяти років у різних країнах світу.
«Міжнародне молодіжне спілкування в Україні» – це міжнародна організація, що займається справами молоді в багатьох країнах світу. IYF World Camp – міжнародна конференція, яка спрямована на виховання лідерських якостей та розширення світогляду студентів та молоді. Завдяки World Camp IYF ми спрямовуємо студентів жити заради інших, присвячуючи свою силу та енергію тим, хто має в цьому потребу. Окрім цього, діяльність організації охоплює проведення таборів, конференцій, підготовку виставок, волонтерські програми та проведення форуму міністрів з питань молоді. Конференція проводиться за підтримки Міністерства молоді та спорту України.
Вход свободный. Вхід вільний

Ответить

Вернуться в «Новости г.Черкассы»