Як "прочитати" людину та дізнатися, що від неї очікувати

Общение на любые темы, не вошедшие в предыдущие форумы

Модераторы: geag, Alex

Ответить
Аватара пользователя

Автор темы
Oxy
Сообщения: 119
Зарегистрирован: 23 июл 2016, 18:25
Статус: Не в сети

Як "прочитати" людину та дізнатися, що від неї очікувати

Сообщение Oxy »

Психологу Данилу Протасу потрібно менше хвилини для розуміння, що за людина стоїть перед ним і які саме стосунки вона буде намагатися будувати. Яким буде ідеальний партнер для цієї людини і як обрати собі пару, щоб потім не страждати? Цінні поради відомого в Україні черкаського знавця психології та гіпнозу, тренера НЛП Данила Протаса підібрав сайт vikka.ua.
На думку фахівця, щоб не було проблем у майбутньому, людям треба слухати, що кажуть їм їхні партнери. Деякі слова треба розуміти буквально, бо рано чи пізно вони стануть частиною стосунків. Особливо треба прислухатися до фраз, що лунають неодноразово.
Так, психолог категорично не згодний з виразом "від кохання до ненависті – один крок". Більше того, він каже, що краще не заводити стосунки з людьми, які так говорять. "По-тихому прощайтеся з цими людьми. Спокійного та безпечного життя з ними не буде. Формула агресії у кожного своя. Формула кохання також. Не дай боже фіксувати зв’язок кохання та агресії", – розповів у одному з інтерв’ю Данило Протас.
Він переконаний, що незмінною запорукою міцних стосунків у парі є схожість інтересів. Протилежності, за словами Динала Протаса, сходяться лише в одному випадку.
"У випадку психологічної порчі. Я іншого слова не знайду. Це дійсно прокляття на все життя. Хочете зіпсувати чоловікові життя – дайте йому жінку, у якої зовсім інші інтереси. Наприклад, чоловік спокійний, любить посидіти біля телевізора, а вона веде активний спосіб життя", – пояснює психолог. При цьому він додає, що у такої пари може страждати як здоров’я, так і сфера роботи.
Черкащанин виступає за формування пар по принципу схожості, яка з часом збільшується. "Вчені довели, що у людей, які довго живуть разом, навіть пульс синхронізується", – каже він.
По поведінці жінки у перші секунди спілкування Данило Протас може розпізнати не тільки її характер, а й яких чоловіків вона воліє. Для тих, хто тільки намагається опанувати майстерність читання слабкої статі, психолог дає декілька порад. Наприклад, жінки параноїдального типу не люблять компліментів. Ті ж особи слабкої статі, що надають перевагу сильним чоловікам, будуть перевіряти їх. Здебільшого на агресію. "А якщо я поведу себе так-то, чи стерпить він мене таку, чи буде любити, чи переможе він?" – саме за цим принципом діють такі особи, стверджує психолог.
Щоб зовсім бути впевненим у тому, що не помилився треба вивчати мову жестів. Психолог із власного досвіду знає, що відвертість людини можна прочитати по її очах, міміці та жестах. Тому радить краще придивлятися до партнерів.
У той же час багатьом людям набагато актуальніше спочатку розібратися у собі і потім вже будувати стосунки. Доволі детально психолог розкриває причину жіночої самотності. Вона, за його словами, може полягати у цілій низці причин.
По-перше, це страх близькості. "Деякі жінки не знають, як це – бути собою поруч з іншою людиною. Особливо, коли звикаєш постійно грати і змінювати маски. Адже бути близьким – значить показувати свої сльози і біль. І це, правда, страшно. Ти ніколи не можеш передбачити, як тебе будуть сприймати", – каже психолог. Він підкреслює, що бути близьким – значить бачити і приймати недосконалість іншої людини.
По-друге, це страх втратити свободу. "Я знаю точно, що істинно близькі стосунки просякнуті відчуттям свободи. Сприяють розвитку", – стверджує Данило Протас.
Третьою причиною самотності відомий черкащанин вважає заперечення власної цінності. Помилкою жінок є переконання, що крім сексу їй нічого дати чоловікові. Що у неї немає більше нічого такого, що може його зацікавити. "Дорогі жінки, почніть себе цінувати. Пам'ятайте, що ви унікальні. Відкрийте в собі багатства, якими ви володієте. Ви можете дати реально багато", – каже він.
У деяких жінок, на думку фахівця, взагалі є відраза до шлюбу. Виноситься вона з батьківської сім'ї. Формується при спостереженні негативного прикладу сімейного життя. Відсутність радості, любові, проявів ніжності. Натомість постійні скандали, наявність сліз і страждання. Коли мама і тато не отримують задоволення від своїх стосунків.
Ще одна причина самотності – невизначеність. Черкащанин каже, що часто, запитуючи жінку, яких стосунків вона хоче, можна почути: "не знаю", " просто не хочу бути однією", "хочу бути з кимось".
Крім того, жінки бояться будувати стосунки через невдалий досвід та страх знову відчути біль.
Заважають і незавершені відносини у минулому. Вони можуть бути якими завгодно. "Розлучення, але надія, що він все-таки повернеться назад. Закоханість у далекій юності до сих пір залишається найяскравішим переживанням життя. Зберігаючи ці почуття, ви зберігаєте невидимий зв'язок, що пов'язує вас із цією людиною. І, на жаль, так як серце ваше зайняте, в ньому немає місця для когось іще. Прислухайтеся до себе і зрозумійте, чи дійсно ви хочете зберігати все як є? Якщо ні, то потрібно поставити крапку", – каже Данило Протас.
Як це зробити? Один із методів – написати листа, віртуально поговорити, пробачити образи, попрощатися з нездійсненими планами і мріями.
Проблема деяких жінок – елементарне очікування принца. Інші ж навпаки, розчарувалися в чоловіках та міркують за принципом "всі мужики козли".
Дівчина виносить таке переконання зі своєї батьківської сім'ї. "Де батько був далеко не найкращим представником сильної половини людства. Міг бити матір, пиячити, бути жорстоким. Або мати-одиначка, у якої не склалося особисте життя, могла так "вчити життю" свою доньку", – зазначає Данило Протас та каже, що надалі таку дівчину чекають прогнозовані розчарування.
Як не дивно, але й бажання вийти заміж може бути перепоною до мрії. Коли це бажання занадто велике. "Жінкам властиво зациклюватися на своєму віці. Багато хто прагне терміново вийти заміж, доки збережений "товарний" вигляд. Найчастіше така жінка не перебуває у контакті зі своїми почуттями, не спирається на них, погано відчуває власні кордони", – каже психолог.
Відомий черкащанин радить таким жінкам менше залежати від думки оточуючих і не вважати їх більш правильними, ніж власні.
Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський психолог розкрив таємниці вітчизняних політиків.
Мы становимся похожими на тех людей, с которыми общаемся. Выбирайте свое окружение:какими мы не были бы уникальными, оно все равно влияет на нас.

Аватара пользователя

Автор темы
Oxy
Сообщения: 119
Зарегистрирован: 23 июл 2016, 18:25
Статус: Не в сети

Re: Як "прочитати" людину та дізнатися, що від неї очікувати

Сообщение Oxy »

Интересно:а что бы этот "гуру" сказал обо мне?))
Мы становимся похожими на тех людей, с которыми общаемся. Выбирайте свое окружение:какими мы не были бы уникальными, оно все равно влияет на нас.


попутчик
Сообщения: 2373
Зарегистрирован: 03 авг 2016, 18:31
Пол:
Статус: Не в сети

Re: Як "прочитати" людину та дізнатися, що від неї очікувати

Сообщение попутчик »

Oxy писал(а):Интересно:а что бы этот "гуру" сказал обо мне?))
Ничего интересного. Выдал бы набор стандартных фраз, как старая цыганка, поймавшая очередную домохозяйку. Некоторое бы совпало, а остальное вам бы дорисовало ваше воображение.
Но цыганка, в отличии от таких "психологов", учиться работать со "своим контингентом" с детства, перенимая опыт старших коллег. И по лицу, внешнему виду, и манере общения, в большинстве случаев (иногда и на старуху бывает проруха) может сходу определить "свой контингент". И учиться на своих личных ошибках и недоработках, повышая квалификацию. А такой 'психолог" живет в другой реальности ('бумажной', с массовыми стандартными ситуациями, тестами, и шаблонами)
И по фразе - 'потр1бно менше хвилини'- можно сделать (менш чим за хвилину) вывод о нем самом. Очередной психолог-массовик. Налаженный массовый выпуск психологов (по комплексному методу) для такого же несложного контингента.
В результате довольны все. Как амеба, которой разжевали простейшее, подогнав недостающее под шаблоны, так и новое 'светило психологии', нашедшее надежный, постоянный, и несложный заработок.
Почему-то вспомнился Кашпировский, который пошел в этом направлении дальше, и сходу дал оценку большей половине населения, начав без лишних церемоний и заморочек, лечить ее по телевизору.

Аватара пользователя

Автор темы
Oxy
Сообщения: 119
Зарегистрирован: 23 июл 2016, 18:25
Статус: Не в сети

Re: Як "прочитати" людину та дізнатися, що від неї очікувати

Сообщение Oxy »

Если говорить о цыганках,то...Хоть они и не имеют диплома психолога,но по сути уже ими являются,так как не умея психологически надавить на нужные точки-они ничего не заработают себе на жизнь.Такой себе психолог поневоле.Постоянно практикующий)Ну а что касается непосредственно Протаса...Мне тяжело судить о его квалификации,не будучи специалистом в данной области,но кое-какие его советы и выводы мне импонируют.
Мы становимся похожими на тех людей, с которыми общаемся. Выбирайте свое окружение:какими мы не были бы уникальными, оно все равно влияет на нас.

Аватара пользователя

FinderS
Сообщения: 3641
Зарегистрирован: 14 дек 2015, 18:23
Статус: Не в сети

Як "прочитати" людину та дізнатися, що від неї очікувати

Сообщение FinderS »

Oxy писал(а): .Хоть они и не имеют диплома психолога,но по сути уже ими являются
Психолог, это западный разводняк.. Создаем проблему, потом её решаем.. Из кинов, то проститутки, тоже хорошие психологи. Из жизни, продаваны на рынке, не хуже психовничают.. Та мало ли.
Я про другое.. Тут вот какое дело.. Я прослидкував трехдневный форумМРГ, блин, что то неладное творится.. Говнецо через край, адекватные посты пропадают.. царевна как с цепи сорвалась.. такой бред, даже Бридя не нес.. Бридя во всех темах.. Постят откровенную лажу, которую даже проверять нет смысла, мылом по воде возюкано.. Кто в курсах? Я и правда часто выпадаю из реалий.. Бывает что и новостей не слышал.. Да и в МРг, захожу только посраться да в личке отписать.. Короче.. Колитесь.. Геаг, давай, у тебя больше инфы..


malvina
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 05 янв 2018, 13:42
Пол:
Статус: Не в сети

Як "прочитати" людину та дізнатися, що від неї очікувати

Сообщение malvina »

А я вот смотрю на мужчин, и понимаю,что каждый из них хотел бы попасть на эротический массаж . Правда, многие стесняются. А зря, ведь это же залог мужского здоровья.

Аватара пользователя

quintil
Сообщения: 753
Зарегистрирован: 04 сен 2016, 10:11
Откуда: Ceres & Hiron
Пол:
Статус: Не в сети

Як "прочитати" людину та дізнатися, що від неї очікувати

Сообщение quintil »

FinderS писал(а):
Oxy писал(а): .Хоть они и не имеют диплома психолога,но по сути уже ими являются
Психолог, это западный разводняк.. Создаем проблему, потом её решаем.. Из кинов, то проститутки, тоже хорошие психологи. Из жизни, продаваны на рынке, не хуже психовничают.. Та мало ли.
Я про другое.. Тут вот какое дело.. Я прослидкував трехдневный форумМРГ, блин, что то неладное творится.. Говнецо через край, адекватные посты пропадают.. царевна как с цепи сорвалась.. такой бред, даже Бридя не нес.. Бридя во всех темах.. Постят откровенную лажу, которую даже проверять нет смысла, мылом по воде возюкано.. Кто в курсах? Я и правда часто выпадаю из реалий.. Бывает что и новостей не слышал.. Да и в МРг, захожу только посраться да в личке отписать.. Короче.. Колитесь.. Геаг, давай, у тебя больше инфы..
тогда были солнце с венерой в квадрате к урану..
сейчас заканчивается квадратура меркурия к урану :)
но это мелочи есть вещи посерьезней , думаю это еще пока только цветочки
ценность знаний не добытых личным опытом, - 10-20% от истины
чтобы спасти Украину , нужен закон запрещающий людям фраериться вещами , которые не являются продуктом собственного труда!

Аватара пользователя

FinderS
Сообщения: 3641
Зарегистрирован: 14 дек 2015, 18:23
Статус: Не в сети

Як "прочитати" людину та дізнатися, що від неї очікувати

Сообщение FinderS »

Dombr писал(а): это «западный разводняк», хоть раз у него были?
Так зачем нормальному человеку, врач придурок? Да и походу, наверно наш модер тебя попросту забанит. Тут для рекламы есть куда писать.


Varvara
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 11 дек 2019, 11:43
Пол:
Статус: Не в сети

Як "прочитати" людину та дізнатися, що від неї очікувати

Сообщение Varvara »

не верю в то,что по виду можно что-то сказать о личности человека

Ответить

Вернуться в «Свободная тематика»