"Не смотри весь день телек, мордашка, а то будет разжижение мозгов" ©

Модераторы: geag, Alex


Автор темы
andrey
Сообщения: 1690
Зарегистрирован: 21 окт 2011, 22:42
Репутация: 209
Пол: Мужской - Мужской
Статус: Не в сети
Украина

"Не смотри весь день телек, мордашка, а то будет разжижение мозгов" ©

Сообщение andrey » 13 фев 2018, 15:36

Парочка гражданских дел о принудительной госпитализации в дурку:
26.12.2017 року о 14:30 год. ОСОБА_3 був оглянутий комісією лікарів-психіатрів лікарні, в результаті чого було встановлено, що ОСОБА_3 представляє безпосередньо небезпеку для себе та оточуючих, може завдати значної шкоди своєму здоровю та здоровю оточуючих, не може повністю усвідомлювати свої дії оскільки знаходиться під впливом хворобливих переживань. Враховуючи дані анамнезу, заяву матері про неадекватну поведінку, небезпеку для себе та оточуючих (дратівливий, агресивний, вдома не спав та не їв протягом 5-ти діб, повиносив всі речі з хати, палив документи на подвірї, родичі тушили багаття, вважав, що навкруги одні сепаратисти, по телевізору йде інформація про нього, за ним слідкують та переслідують, розібрав вдома електроприлади та газовий котел, бо там російський газ, хата тиждень не отоплюється, зривав з батька червону сорочку, бо вона «від диявола»), а тому потребує госпіталізації в примусовому порядку.

ссылка на оригинал решения в госреестре

При обстеженні його психічного стану в КЗ «ДКПЛ» ДОР комісія лікарів виявила, що хворий чує «голос» Путіна, який заставляє прийняти конституцію. Намагався себе зарізати. Не критичний.
Гр. ОСОБА_3 було поставлено попередній діагноз розлади психіки та поведінки внаслідок вживання алкоголю, синдром відміни з делірієм.
Представник психіатричного закладу підтвердив обставини щодо поведінки та діагнозу захворювання та зазначив, що йому необхідно пройти курс лікування у стаціонарних умовах.

ссылка на оригинал решения в госреестре

Вывод: хотите уберечь свою психику, лучше не смотрите ящик вообще :biggrin:Вернуться в «Новости, разное»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость