Дитині потрібна допомога!!!

Благотворительность, просьбы о помощи и т.д.

Модераторы: geag, Alex


Автор темы
SvetlanaFedorova
Статус: Не в сети

Дитині потрібна допомога!!!

Сообщение SvetlanaFedorova » 23 сен 2011, 22:48

21 вересня Іванкові Хижняку виповнюється 15 років! То ж зараз я звертаюсь до всіх , хто завітав на сторінку Івана, прошу,- підтримайте його молитвами та самими най- найкращими побажаннями! ВИЗДОРОВЛЮЙ, ІВАНКУ! У ТЕБЕ ОБОВ'ЯЗКОВО - ОБОВ'ЯЗКОВО ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!!!

Іван захворів у 8 років. В 2004 році дитині зробили операцію з приводу завороту кишечника з некрозом. Видалили тонкий кишечник.Залишилось 8 см. кишечника, тоді як норма 6 - 7 метрів. Дитина отримала інвалідність. Організм без кишечника почав давати збої, добавились нові гастроентерологічні захворювання. Кожного року ( двічі на рік) хлопчик лікувався стаціонарно в Черкаській міській лікарні, гастроентерологічному відділенні.
З січня 2011 року стан Іванка погіршився. Його направили на обстеження в Черкаський онкологічний диспансер, відділення дитячої гематології та онкології, де Іван проходить лікування зараз, за діагнозами : вроджена апластична анемія Фанконі, реактивний гепатит з порушенням функції печінки, виразкова хвороба шлунку. А сьогодні, після томографії лікарі виявили пухлину в шлунку, стан і походження якої обстежують .
Іванко тримається мужньо. Не дивлячиь, на довгий і важкий шлях лікування він намагається навчатися за індивідуальним графіком. Вчителі навчають хлопця, тоді коли він буває вдома (приблизно один тиждень Іванко вдома, чотири тижні - в лікарні).В зв'язку з тим, що немає кишечника в організмі Іванка іде нестача фолієвої кислоти , падає гемоглобін ( 40), лейкоцити, тромбоцити ( 6 ), дуже високі печінкові проби. ІВАНКО ЗАРАЗ ВАЖИТЬ 24 кг!!!!
На жаль, в зв'язку з важким матеріальним станом сім'я Хижняк змушена звернутись зараз до всіх небайдужих людей, підтримати лікування їх сина Івана! Так, як Іванка лікують вже 7 років, і дитина потребує постійного дорогого лікування ( а це майже 6 тисяч гривень щомісячно ) коштів на лікування сина майже немає зовсім. Мама не працює, так як Іванкові потрібний постійний догляд. В зв'язку з новоутвореною пухлиною в організмі хлопчика потрібні також кошти на обстеження!
Будь- ласка, підтримайте лікування Іванка! Всі довгих сім років сім'я намагалась як тільки могла справитись з лікуванням сина самотужки. Та зараз на ступив на той момент, коли вони змушені звернусь за допомогою до всіх добрих людей. Підтримайте, лікування Іванка! Кожна Ваша навіть найменша допомога зараз йому дуже - дуже потрібна!
!Хай Бог Вас благословить за діла Ваші!

Реквізити для надання кошттів:
Отримувач : Приватбанк
РАХУНОК :29244825509100
МФО 305299
ОКПО 14360570
Для зарахування на картку # 6762462054904559 * 0715 Хижняк Олександр Миколайович.

Тел. мами Любові Василівни 097 58 38 498

Тел. волонтера Ірини 096 465 14 78
066 094 32 01Вернуться в «Благотворительность»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость