Налоговая справка ГФС

Оксана 26-01-2016 15:50

Доброго дня,скажіть будь-ласка чи подавати декларацію на прибуток філії?,Головний бухгалтер каже не подавати ,подає тільки головний підрозділ за усі філії одну декларацію а інспектор каже подавати?????
Декларацію по податку на прибуток філії не подають.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Світлана 26-01-2016 14:40

Добрий день. загальна система - дохід виник 22.09.2015 на 1000(продали товар)Поставщику оплатили 15.10.2015р. 800грн. Як мені відобразить в книзі доходів та витрат правильно?
Записи у Книзі виконуються за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід.

У графі 5 зазначаються реквізити документа, який підтверджує понесені витрати, що безпосередньо пов'язані з отриманим доходом. Документами, які підтверджують витрати, можуть бути, зокрема, платіжне доручення, прибутковий касовий ордер, квитанція, фіскальний чек, акт закупки (виконаних робіт, наданих послуг) та інші первинні документи, що засвічують факт оплати товарів, робіт, послуг;

У графі 6 відображається сума витрат, які документально підтверджені та безпосередньо пов'язані з отриманням доходу за підсумками дня.

Тобто Ви повинні були зробити запис 22.09.2015 про продаж товару. Потім, при сплаті постачальнику 15.10.2015 р., повинні в тому ж рядку відобразити у гр.5 реквізити документу, що підтверджує витрати, а у гр.6 – суму витрат, пов’язаних з отриманням саме цього доходу.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ірина 26-01-2016 13:57

Доброго дня! Фіз. особа-підприємець на загальній системі, здійснюємо оплату по надходженню товарів торговому представнику, він приносить чеки про оплату товару. По одній з накладних не принесли чек, змінився торговий представник і фірма переїхала в інший офіс, видати дублікат чеку фірма відмовляється. В який спосіб ми можемо підтвердити оплату накладної? Чи вважатиметься підтвердженням оплати накладної підписаний з обох сторін акт звірки про відсутність заборгованості?
Не вважатиметься підтвердженням оплати накладної підписаний з обох сторін акт звірки про відсутність заборгованості.

Форму Книги обліку доходів і витрат та Порядок її ведення затверджено наказом Міндоходів від 16.09.2013 № 481, п.п. 5 п. 6 якого встановлено, що документами, які підтверджують понесені витрати, безпосередньо пов’язані з отриманим доходом, є платіжні доручення, квитанція, фіскальний чек, акт закупки (виконаних робіт, наданих послуг) та інші первинні документи, що засвідчують факт оплати товарів, робіт, послуг.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ярослав 26-01-2016 13:14

добрий день, чи відноситься платіж до місцeвого бюджeту в якості пайовоі участі у розвиток інжeнeрно-транспортноі інфраструктури до систeми оподаткування та чи розповсюджуються на нього положeння податкового кодeксу?
Із Вашого запитання не зрозуміло з метою оподаткування пайової участі у розвиток інжeнeрно-транспортноі інфраструктури, яким суб'єктом господарювання Ви являєтесь - юридична особа чи ФОП та на якій системі оподаткування знаходиться Юридична особа чи ФОП.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Оксана 26-01-2016 12:4

Доброго дня. ФОП на загальній системі оподоткування. Торгуує алкогольними напоями та тютюновими виробами. Питання: оплата ліцензій та акцизу включаєтся в витрати? Дякую
Фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування не має право включити до складу своїх витрат суму сплачених податків (в тому числі акцизного податку), зборів (крім суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) та витрат, понесених на придбання ліцензій, інших спеціальних дозволів, виданих державними органами для провадження господарської діяльності.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Наталя 26-01-2016 11:35

чи має право здійснити продаж майна яке перебуває в податковій заставі підприємство боржник???
Якщо майно перебуває у податковій заставі, то здійснення його продажу відбувається за погодженням та отриманням відповідного дозволу податкової інспекції.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Бухгалтер 26-01-2016 8:47

Добрий день, підскажіть будь ласка, якщо була надана благодійна допомога пенсіонеру , який раніше працював на підприємстві на закупівлю вугілля готівкою 1800 грн., ПДФО складає 13,50 (90*15%) грн, військовий збір 1,35 (90*1,5%) грн. який нарахований та виплачений дохід показувати в 1ДФ 1800,00 чи 1814,85(1800+13,50+1,35)?
По заяві платника Ви йому надали 1800 грн., відповідно і в формі 1-ДФ Ви вазуєте 1800 грн. Якщо по заяві Ви йому надали 1814,85 то і в 1-ДФ Ви вказуєте відповідну суму.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Светлана 25-01-2016 23:16

Здравствуйте. Помогите пожалуйста. ФОП 2 гр. Единый налог.Пенсионер и инвалид. Ошибочно подали отчёт ЕСВ за себя за 2014 год, и не нулевую, т.к. не платим налог, а заполнив табл. 2 отчёта от мин зарплаты. За год 5000 примерно получилось. Как аннулировать? Ведь если не платим, то и отчёта не должно быть...
Вам необходимо обратиться в налоговую инспекцию за местом вашего учёта к управлению налогообложения физических лиц для урегулирования Вашего вопроса.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Надія 25-01-2016 16:48

Мене цікавить застосування п.45 пвдрозділу 2 перехідних положень Податкового кодексу в частині реалізаціі залишків вугілля ( з 2015 року). Тобто чи реалізація таких залишків звільнена від оподаткуванн, ПДВ?
Так. Відповідно до п.45 підрозділу 2 розділу ХХ Перехідних положень ПКУ тимчасово, до 1 липня 2017 року, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання на митній території України вугілля та/або продуктів його збагачення товарних позицій 2701, 2702, 2703 00 00 00, 2704 00 згідно з УКТ ЗЕД.

У разі застосування зазначеної пільги норми пункту 198.5 статті 198 ПКУ не застосовуються в частині товарів/послуг, необоротних активів, суми податку на додану вартість з вартості яких були включені до податкового кредиту у звітних (податкових) періодах, що передували періоду початку застосування пільги.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Бухгалтер 25-01-2016 15:59

Добрий день, підскажіть будь ласка, якщо була надана благодійна допомога пенсіонеру , який раніше працював на підприємстві на закупівлю вугілля 1800 грн., який код ознаки доходу в 1ДФ ставити 126 чи 127?
Якщо Ви один раз на рік надали благодійну допомогу в розмірі 1800 грн., то  1710 грн. у 2015 році не оподатковувалося і в 1ДФ відображається з ознакою "169", 90 грн. обкладаються ПДФО та військовим збором та відображаються в формі 1ДФ з ознакою "126".

Головне управління ДФС у Черкаській області

борис 25-01-2016 15:36

Добрый день. Я нерезидент при продаже квартиры в собственности с 2007 года сколько процентов я должен уплатить.спасибо всем здоровячка.
Відповідно до пп.172.1 ст.172 Податкового кодексу України дохід отриманий платником податку від продажу не частіше одного разу протягом звітного податкового року квартири за умови перебування такої квартири у власності понад три роки, не оподатковується.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Наталія 25-01-2016 15:33

Доброго дня. Маю приватну фірму на єдиному податку. Чи потрібно використовувати касовий апарат? З найманих тільки директор.
Реєстратори розрахункових операцій застосовуються у разі здійснення розрахунків  виключно готівковими коштами.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Збару София