Налоговая справка Государственной фискальной службы

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "Налоговая справка ГФС", которую обслуживают профильные специалисты ГФС в Черкасской области.

В связи с изменениями с 1 сентября 2015 года порядка предоставления консультаций плательщикам произошла перезагрузка услуги. Теперь ответы на Ваши вопросы (справки) дают исключительно специалисты Главного управления ГФС в Черкасской области (ранее отвечали по очереди специалисты государственных налоговых инспекций области).

Для получения справки по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, законодательства по ЕСВ пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия) или укажите свой ник / псевдоним.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "Налоговая справка ГФС".

В случае если Вам нужно получить письменную или электронную консультацию ГФС в Черкасской области, Вам нужно направить официальный запрос фискалам.

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

Мною від державного реєстратора отримано витяг на право власності на земельну ділянку в м.Черкаси для будівництва і обслуговування житлового будинку , чи потрібно звертатись в податкову інспекцію з цього приводу, як і який мысцевий орган буде нараховувати земельний податок. Дякую.
(01.04.2015 12:18) Юлія Василівна

Доброго дня.Рекомендуємо звернутись до ДПІ у м Черкасах  за адресою бул.Шевченка 307  каб.404 тел 45-80-44 з документами на право власності на земельну ділянку   де Вам нарахують податок та вручать повідомлення -рішення.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Я успадкував майно і не знаю чи оподатковується воно військовим збором. Поясніть.
(01.04.2015 12:00) Волошин Ігор

З 2015 року такий дохід оподатковується. Відповідно допп.1.1 п. 16 прим.1 підрозділу 10 розділу XX ПКУ від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями, платниками військового збору є особи, визначені п.162.1 ст. 162 Кодексу, зокрема ФО – резидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні. П. 163.1 ст. 163 Кодексу передбачено, що об’єктом оподаткування резидента є, зокрема загальний місячний (річний) дохід. До складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід у вигляді вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна у межах, що оподатковується згідно з розділом IV Кодексу. Ставка збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування. 

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий день! Поясніть будь-ласка:1. Чи можна чистий прибуток внести до статутного фонду товариства. 2. Чи можна потім засновнику забрати ці кошти із статутного фонду і якими податками вони оподатковуються? Дякую за відповідь.
(01.04.2015 11:33) ТОВ "Карат"

Доброго дня! 1. Можна, якщо це зазначено у статуті ТОВ. 2. Забрати такі кошти можна. Це буде емісійний дохід, з якого треба сплатити ПДФО (15% або 20%) та військовий збір (1,5%). 

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Я, ФОП, 3 група оподаткування, без найманих працівників, в грудні 2014 року отримав в дар нежитлове приміщення (офіс). Підкажіть, будь ласка, чи повинен я здавати декларацію про отримання дару, і куди, на який рахунок , і в який термін, мені потрібно сплатити 5% податку . Чи маю я право, як ФОП 3 групи оподаткування, здавати дане приміщення в оренду?
(01.04.2015 08:55) Сергій Борисович

Доброго дня! Ви отримали подарунок як фізична особа чи як фізична особа - підприємець?

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Підскажіть, будь ласка, з 2015 року платник єдиного податку 3-й групи платить 4% від отриманого доходу за квартал і т.д. А у формі звіту прописано в усіх необхідних рядках 5%. Чи не буде помилкою, якщо у цих рядках ми вкажемо сумму єдиного податку 4%? Бо раніше було 5% , а зараз 4%. Дякую!
(31.03.2015 16:14) Анастасія

ДОБРОГО ДНЯ!

НІ ЦЕ НЕ БУДЕ ПОМОЛКОЮ. ЗМІНИ ДО ФОРМИ ЗВІТНОСТІ ЩЕ НЕ НАДХОДИЛИ, ТОМУ ВИ СТАВИТЕ 4 ВІДСОТКА ВІД ОТРИМАНОГО ДОХОДУ.

ДЯКУЄМО ЗА ЗАПИТАННЯ.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Чи враховується при визначенні сукупного чистого доходу особи, яка здійснює незалежну професійну діяльність (адвокат) витрата, понесена у звязку з нарахуванням та сплатою ЄСВ?
(31.03.2015 16:04) Василь Ковальчук, адвокат, зареєстрований як самосайнята особа

ДОБРОГО ДНЯ!

СПЛАТА АДВОКАТАМИ ВНЕСКІВ ДО пПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ВХОДИТЬ ДО ВИТРАТ (НАКАЗ дпс УКРАЇНИ ВІД 24.12.2012 РОКУ №1185.

До витрат адвоката можуть бути віднесені, зокрема:

- орендна плата за користування приміщенням, яке є робочим місцем адвоката, у тому числі його поточний ремонт, обладнання пандусу для під'їзду інвалідів;

- технічне забезпечення діяльності робочого місця адвоката та його обслуговування (охоронна та пожежна сигналізація, вогнестійкий сейф, інформаційна вивіска, металеві двері або металеві ролети);

- обслуговування технічного обладнання (комп'ютери, у тому числі їх програмне забезпечення, принтери, сканер, ксерокс, факс, телефон тощо);

- витрати на виготовлення печаток та штампів, а також їх заміну;

- сплата щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування;

- відкриття рахунків у банках та їх розрахунково-касове обслуговування (депозитні рахунки);

- оплата праці та обов'язкові нарахування на фонд оплати праці помічників, секретарів, стажистів (найманих працівників);

- проходження підвищення кваліфікації адвокатом; участь у короткотермінових семінарах, симпозіумах, науково-практичних конференціях; удосконалення професійної майстерності. Придбання та передплата юридичної літератури (книг, журналів, дисків, програм тощо);

- витрати на збирання доказів, отримання висновків спеціалістів (експертів) відповідно до умов договору про надання правової допомоги;

- витрати на користування електронною базою законодавства;

- витрати на підключення та користування мережею Інтернет;

- виготовлення бланків (у тому числі ордерів) із зазначенням прізвища, імені та по батькові адвоката, номера і дати видачі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю;

- придбання канцелярського приладдя;

- сплата адвокатами внесків до Пенсійного фонду України, у тому числі на користь найманих працівників, та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування;

- програмне забезпечення;

- поштові та кур'єрські послуги, необхідні для виконання адвокатської діяльності;

- витрати на послуги телекомунікаційного зв'язку, електронні цифрові підписи для ведення бухгалтерського та податкового обліку та для подання податкової звітності, звітності до органів статистики, Пенсійного Фонду України, інших фондів загальнообов'язкового державного страхування.

ДЯКУЄМО ЗА ЗАПИТАННЯ.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
чи вважається помилкою виписка податкових накладних в одному періоді але дата оплати і дата поставки товару різняться в один день а на кінцевий результат не вливає чи потрібно робити корегування в такому випадку
(31.03.2015 13:04) ТОВ "Моноліт"

ДОБРОГО ДНЯ!

ДЛЯ УНИКНЕННЯ  ПИТАНЬ ПРИ ПЕРЕВІРЦІ (В МАЙБУТНЬОМУ) БАЖАНО ПРОВЕСТИ КОРИГУВАННЯ ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ.

ДЯКУЄМО ЗА ЗАПИТАННЯ.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Прошу допомогти у вирішенні питання з продажу нерухомості. 30.12.2008 року згідно «Договору дарування», мати подарувала сину житловий будинок (79,1кв.м) та прилеглу земельну ділянку (0,81га). В Держкомземі дана земельна ділянка була зареєстрована на сина лише в 04.04.2012 році, хоча фактично згідно «Договору дарування» була передана у власність в 2008 році. 20.03.2014 року син продав будинок з прилеглою ділянкою, які є першим об’єктом нерухомості, яку він продає в 2014 році. При оформленні «Договору куплі-продажу земельної ділянки» нотаріус зобов’язала сплатити податок з доходу від продажу нерухомості в сумі 1389,60грн . Прошу звернути увагу,що при оформленні «Договору куплі-продажу житлового будинку» даний податок не сплачувався. Чи правомірні дії нотаріуса? Адже згідно п.172.1 ст.172 ПКУ за умови перебування такого майна у власності платника податку понад 3 роки при продажу воно не оподатковується. А син є власником з 30.12.2008 року. Чи повинні в 2015 році згідно поданої декларації повернути даний податок від продажу земельної ділянки (1389,60грн) ? Дякую.
(31.03.2015 12:11) Петро

ДОБРОГО ДНЯ!

ВИ ПОВИННІ БУЛИ СПЛАТИТИ ПОДАТОК ВІД ПРОДАЖУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ, ТАК ЯК  ЗГІДНО П.П.2 П.172.1 СТ.172 ПКУ УМОВА ПЕРЕБУВАННЯ ТАКОГО МАЙНА У ВЛАСНОСТІ ПЛАТНИКА ПОДАТКУ ПОНАД ТРИ РОКИ НЕ РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ НА МАЙНО, ОТРИМАНЕ ТАКИМ ПЛАТНИКОМ У СПАДЩИНУ. А ВИ ОТРИМАЛИ ЗЕМЛЮ ВІД МАТЕРІ ПО ДОГОВОРУ ДАРУВАННЯ ТА ЩЕ Й ОФОРМИЛИ ЇЇ ЛИШЕ У 2012 РОЦІ.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день. Недавно было обновление программы опз (1.30.47) в плане отчетности 1ДФ . Но обновив и открыв отчетность я не увидела никаких изменений (относительно отчета данных по военному сбору, никаких дополнительных строк там нет )
(30.03.2015 20:48) НАТА

Доброго дня,

На даний момент не має оновлення програмного забезпечення щодо звіту 1ДФ - рядок Військовий збір.

З повагою,

Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Працівника звільнили з роботи 20 грудня 2014 р., розрахунок проведено у день звільнення. У березні 2015 р. виявилось, що при звільненні замість 20 днів компенсації відпустки, нарахували тільки за 10. Донарахували у березні 1000 грн. компенсації. Чи потрібно уточнювати доходи в 1-ДФ за 4 кв. 2014 р., чи нарахування відобразити уже в 1-ДФ за 1 кв. 2015 р.? Дякую.
(30.03.2015 16:10) Антон

Доброго дня,

Уточняєте доходи в 1-ДФ за 4 кв. 2014 р.

З повагою,

Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день! Подскажите пожалуйста! Частный предприниматель на 3 гр единого налога .Вид деятельности-разработка макетов листовок ,логотипов,буклетов и т.д. Работает с юрлицами только по безналичному расчету. Нужен ли ему кассовый аппарат (на основании каких док-в). Спасибо!
(30.03.2015 13:43) Ирина

Доброго дня,

Касові апарати не потрібно застосовувати підприємцям, які отримують дохід у безготівковій формі, у тому числі й тим, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю.

З повагою,

Христинівська ОДПІ

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня! Я платник єдиного податку 2-ї групи. Чи можу я заключити з найманим працівником цивільно-правовий договір, а не трудовий (так як не можу забезпечити стабільною роботою)? Чи потрібно цей договір реєструвати в фіскальній службі? Чи правильно оподатковується винагорода по такому договору - 34,7% та 2,6% - єдиний внесок, 1,5% - військовий збір і 15% або 22% - податок з доходів? Дякую за допомогу.
(30.03.2015 13:26) ФОП Івашин Ігор Володимировтч

Дорого дня,

Так, Ви можете заключити з найманим працівником цивільно-правовий договір. ЄСВ утримання - 2,6%, нарахування - 34,7%, ПДФО - 15%, а Військовий збір (без вирахування сум ПДФО, ЄСВ)- 1,5%. У територіальних органах ДФС Ви не реєструєте даний договір.

З повагою,

Христинівська ОДПІ

 

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин Установка спутникового телевидения

Последние статьи

Журнальные столы – важный элемент интерьера
О важности столов в интерьере не нужно даже и говорить, ведь будь то журнальный стол в прихожей или обеденный стол на кухне, без них обойтись очень сложно...
Кровельные работы в Киеве от krysha-fasady.com.ua
Кровля – важный элемент любого строения. Её основное назначение – защита от воздействия всевозможных природных явлений...
2Mac - дистрибьютор оригинальных запчастей для макбуков
Несмотря на то, что ноутбуки Apple, или макбуки традиционно являются синонимом высокотехнологичных решений и качественного исполнения, им тоже свойственно выходить из строя. Найти оригинальные запчасти на макбуки по адекватной стоимости непросто...
Рекламные агентства полного цикла
Из всего многообразия ответов на запрос «рекламное агентство Киев» растущей популярностью пользуется рекламное агентство полного цикла, выполняющее все возможные виды маркетинга и промоушена....
Блюда для любимого мужчины
Когда в жизни женщины появляется любимый мужчина, она старается его покорить во всем особенно в кулинарных способностях. Часто задаваемый вопрос в женском обществе как вкусно приготовить...

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1755 фото Парк Юбилейный Парк Юбилейный
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Налоговая справка ГФС

Налоговая справка ГФС

Информация ГФС

Информация ФГИ

Купить хостинг

Черкасские новости

В Черкассах запретили собирать деньги с родителей на содержание и ремонт садов и школ
12 февраля 2016
В Черкассах запретили собирать деньги с родителей школьников и воспитанников детских садов на ремонт и содержание учреждений.
(комментариев: 3)
Черкассы могут остаться без самого большого автовокзала
11 февраля 2016
Черкасский автовокзал №1, расположенный по ул. Смелянской, в 80-х годах прошлого столетия был одним из самых комфортных на территории современной Украины
(комментариев: 2)
Черкасский кинотеатр "Украина" остается в "подвешенном" состоянии
10 февраля 2016
Исполнительный комитет на заседании 9 февраля так и не утвердил финансовый план КП "Кинотеатр" Украина"
(комментариев: 0)
Городской голова Черкасс заверил, что Второй роддом не "переселят"
10 февраля 2016
Без согласования коллектива никаких реорганизаций или объединений не будет.
(комментариев: 0)
У черкасского подростка есть только месяц, чтобы спасти собственную маму
9 февраля 2016
Маме 16-летнего жителя Черкасс Виталия Целикова нужна помощь
(комментариев: 0)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум