Налоговая справка ГФС

Оксана Федорівна 17-02-2016 14:43

І ще скажіть будь ласка, ми оплатили компенсацію послуг електропостачання підприємству, дана операція у них без ПДВ (прим. ст. 188.1 ПКУ), але дану суму в рядок 10.3 в декларації я маю відобразити? Дякую.
Так, маєте відобразити в р.10.3.

Шановна Оксано Федорівно! Рекомендуємо переглянути відеоконсультацію ГУ ДФС в області щодо заповнення декларації:https://www.youtube.com/watch?v=d3ZA6aJKVrQ

Головне управління ДФС у Черкаській області

Оксана Федорівна 17-02-2016 14:41

Підприємство перший раз звітується з ПДВ, у нас всього 3 податкові накладні, декларацію заповнили загальну, Податковий кредит більше ніж Податкові зобовязання, сума 10 000 грн ПДВ, скажіть будь ласка в який рядок ставити це відємне значення і чи маємо ми подавати додаток 2? Дякую.
 

1)Р.19

2)потім в р.19.1 здійснюється обчислення суми від’ємного значення відповідно п. 2001.3 ст. 2001ПКУ

3) Р.20

4)далі на вибір платника або в погашення боргу (при наявності податного боргу ПДВ), або відшкодування, або до кредиту наступного звітного періоду

5) додаток 2 подається при заповненні р.21

Шановна Оксано Федорівно! Рекомендуємо переглянути відеоконсультацію ГУ ДФС в області щодо заповнення декларації:https://www.youtube.com/watch?v=d3ZA6aJKVrQ Щодо заповнення додатку 2 надаємо посилання на питання - відповідь в базі "ЗІР" та сторінку "Дебет-Кредит": https://news.dtkt.ua/ua/accounting/reposts/37647

Головне управління ДФС у Черкаській області

Сергій 17-02-2016 13:13

Доброго дня! Скажіть будьласка, я заключив договір найму свого власного автобуса з організацією, де в договорі я - наймодавець, організація - наймач. Ця організація буде мені сплачувати фіксовану суму за оренду автобуса. Чи повинен я сплачувати податки та які?. Дякую.
У Вашому випадку податки з Ваших доходів буде утримувати організація, яка наймає належний Вам автобус. Ця організація виступає у якості податкового агента. Утримується податок на доходи фізичних осіб у розмірі 18% та військовий збір у розмірі 1,5 % із суми отриманого доходу.

У разі отримання доходу лише від податкових агентів Ви звільняєтесь від обов'язків подання річної декларації та самостійної сплати податку на доходи.

 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ірина Анатоліївна 17-02-2016 12:7

Доброго дня ! Питання по Дод,5 Деклараації з ПДВ за січень 2016 р. Що відображається в стр. "Інші в розрізі умовних ІПН"
Відображається сума накладних з умовним ІПН та чеки.

Шановна Ірино Анатоліївно! Рекомендуємо переглянути відеоконсультацію ГУ ДФС в області щодо заповнення декларації:https://www.youtube.com/watch?v=d3ZA6aJKVrQ 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Світлана 16-02-2016 19:42

какая наценка на сигареты (розничная торговля) в 2016году. Так и осталось не выше МРЦ + 5%
 Так, як у 2015  році.

 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Бухгалтер 16-02-2016 16:21

Здравствуйте, если приходная накладная выписана 29 января, доставка с другого города, доставили 02февраля на склад и соответсвено товар оприходован 02 февраля, можно ли налоговую накладную 29 января провести в декларации по НДС в январе, или нужно ее проводить в феврале, так как товар оприходован в феврале и не оплачен ( так как отсрочка платежа 2 недели)?
 Податкову накладну від 29 січня необхідно скоригувати на 0, та виписати нову податкову накладну від 02 лютого. Покупець повинен зареєструвати розрахунок коригування до податкової накладної  в разі зменшення суми компенсації.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Оксана Федорівна 16-02-2016 14:26

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, 01.10.15 р. ми виписали податкову накладну нашому Покупцю, зараз ми знайшли помилку по даті, потрібно було виписати 02.10.15р. Як нам виправити дану помилку через ПР2 до податкової? І чи повинен наш Покупець реєструвати таке коригування в ЄРПН?
Дану помилку можливо виправити лише через реєстрацію нової податкової накладної. Стару податкову накладну необхідно скоригувати на 0. Покупець повинен зареєструвати розрахунок коригування до податкової накладної  в разі зменшення суми компенсації.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Бухгалтер 16-02-2016 11:13

Здравствуйте, если предприятие заправило картридж для принтера и ему выдали чек РРО, в котором написано "Сервис" может ли предприятие отнести на затраты заправку картриджа согласно этого чека?
Підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні та зведені облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати такі обов'язкові реквізити: назву документа (форми); дату і місце складання; назву підприємства, від імені якого складено документ; зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції; посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення; особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції (ст. 9 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні").

Підставою віднесення до витрат в даному випадку є акт виконаних робіт,  в якому зазначено зміст та обсяг господарської операції. Чек РРО підтверджує лише факт оплати послуг.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Лілія 16-02-2016 10:9

Доброго дня! Чи має право платник єдиного податку 2 групи на (правах суборендаря) передавати в оренду майно: 1) платнику єдиного податку2 групи; 2) платнику на загальних підставах.? КВЕНД 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна в Україні
Відповідно до п.п. 2 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до платників єдиного податку, які відносяться до другої групи, належать фізичні особи – підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

Дія п.п. 2 п. 291.4 ст. 291 ПКУ не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна

(група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для такої групи.

Отже, надання в оренду майна СГ на загальній системі оподаткування є порушенням норм податкового законодавства.

Головне управління ДФС у Черкаській області

светлана 16-02-2016 9:58

рахунок оплати оренди земельної ділянки сільгоспкогосподарського використання будище
Перейдіть по ссилці http://ck.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/, або зателефонуйте до ДПІ у Черкаському райноі за тел. 64-25-01

Головне управління ДФС у Черкаській області

Сорока Ірина 16-02-2016 9:46

Доброго дня!!! Підкажіть, будь ласка, у якому рядку "Податкової декларації з податку на прибуток підприємства" за 2015 рік потрібно відображати витрати минулого періоду які не були відображені у податковій декларації 2014 року? Дуже дякую за відповідь.
Відповідь: Згідно із розділом ІІІ Податкового кодексу України не передбачено коригування витрат минулих періодів.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Надія 15-02-2016 23:57

Скажіть будь-ласка, чи вказано десь в законодавстві,що з першого січня 2016 року священики обовязково мають пдавати 1 дф з мінімальною зарплатою якщо він отримує 200 грн за відправлені служби протягом місяця До цього часу показівали в 1 дф ці доходи під ознакою 102 цпд. Тепер інспектор каже, що є зміни. Невже юридична особа(церква) не має права укладати цпд на суму менше мінімальної зп.Священик не працює повний робочий день.
Законом «Про Державний бюджет України на 2016 рік» встановлено мінімальний розмір зарплати з 01.01.2016 року, який становить? 1378 гривень. Доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту) зазначаються за ознакою доходу «101».

Суми винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) платнику податку відповідно до умов цивільно-правового договору відображаються за ознакою доходу «102». Ціна в договорі встановлюється за домовленістю сторін. Необхідності встановлювати зарплату на рівні не менше мінімальної по договорам цивільно-правового характеру немає.

 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Збару София