Налоговая справка Государственной фискальной службы

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "Налоговая справка ГФС", которую обслуживают профильные специалисты ГФС в Черкасской области.

В связи с изменениями с 1 сентября 2015 года порядка предоставления консультаций плательщикам произошла перезагрузка услуги. Теперь ответы на Ваши вопросы (справки) дают исключительно специалисты Главного управления ГФС в Черкасской области (ранее отвечали по очереди специалисты государственных налоговых инспекций области).

Для получения справки по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, законодательства по ЕСВ пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия) или укажите свой ник / псевдоним.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "Налоговая справка ГФС".

В случае если Вам нужно получить письменную или электронную консультацию ГФС в Черкасской области, Вам нужно направить официальный запрос фискалам.

*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail
*Код на картинке: Обновить картинку

* - обязательные поля

Поиск ответов:

Добрий день! Підскажить будь ласка, яким нормативним документом (раніше це була ст. 139.1 ПКУ) зараховуються до собівартості матеріалів суми податкового кредиту, при закупівлі матеріалів у платників ПДВ, для використання їх в пільгових (неоподатковуваних) операціях. Спасибо.
(30.10.2015 13:01) Виктория

Дякуємо за запитання! Відповідно до пп.134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Податкового кодексу України у редакції, що діє з 01.01.2015 року обо'єктот оподаткуванням податком на прибуток є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень ІІІ розділу Податкового кодексу України.

Головне управління ДФС у Черкаській області
как подтвердить ФОП на едином налоге 3 группа 4% - ведения деятельности по внешне - экономической деятельности. при проверке что предоставить, при прекращении деятельности какие документы надо предоставлять. кроме выписки по счету как грн так и вал.
(29.10.2015 17:27) Я

Дякуємо за запитання! Відповідно до пп. 296.1.1 п. 296.1 статті 296 Податкового кодексу України платники єдиного податку третьої групи,  які не є платниками податку на додану вартість, ведуть Книгу обліку доходів. Якщо є платниками ПДВ то ведуть книгу обліку доходів та витрат, у якій щоденно на підставі первинних документів здійснюються записи про операції, що відбулися у звітному (податковому) періоді.

для проведення перевірки необхідно:

книгу обліку доходів і витрат;

інші первинні документи  (накладні, платіжні доручення, чеки, квитанції, договори, акти, вантажномитні декларації,);

документи, що свідчать про повноту та своєчасність сплати необхідних сум податків до бюджету;

свідчення про виплату заробітної плати найманим працівникам (якщо були наймані працівники);

інші  первинні документи, що підтверджують отримання ФОП доходів у грошовій та інших формах.

Головне управління ДФС у Черкаській області
Скажите пожалуйста я программист работаю по усном договору с зарубежом мне поступают деньги на валютный счет. при закрытии предприятии потребует налоговая подтверждение? или достаточно будет выписки по счету?
(29.10.2015 17:13) Арина

 Дякуємо за запитання! Для надання детальної відповіді необхідно повідомити чи зареєстровані Ви як фізична особа - підприємець, чи як юридична особа та вкажіть обрану Вами систему оподаткування.

Головне управління ДФС у Черкаській області
Я зареєструвалась приватним підприємцем з наданням бухгалтерських послуг, здійснювати діяльність буду за місцем проживання, чи потрібно в такому випадку подавати повідомлення 20 ОПП? Дякую!
(29.10.2015 16:11) Ирина

 Дякуємо за запитання!

Відповідно до п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами і доповненнями (далі – ПКУ) платник податків зобов’язаний, зокрема повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з порядком обліку платників податків.
     Об’єктами оподаткування і об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням, є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів. Такі об’єкти зазначаються в ф. №-20 ОПП.

Головне управління ДФС у Черкаській області
Работник работал пр трудовому соглашению. На него подавалось уведомление о принятых с 1 октября 2015. с 1 ноября работника переводят на основную работу по трудовой книжке. Надо ли повторно подавать уведомление о принятых
(29.10.2015 13:55) Тимошенко Марина Владимировна

 Дякуємо за запитання! Ні, не потрібно.

Головне управління ДФС у Черкаській області
Чи включаються до складу витрат підприємця на загальній системі оподаткування витрати з сервісного обслуговування РРО
(29.10.2015 10:58) Марина

 Дякуємо за запитання!

Порядок оподаткування доходів фізичних осіб – підприємців визначений ст. 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ).

Відповідно до п. 177.2 ст. 177 ПКУ об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи – підприємця.

Пунктом 177.4 ст. 177 ПКУ визначено перелік витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності на загальній системі оподаткування,  а саме  витрати, до складу яких включаються витрати, що пов’язані з веденням господарської діяльності, які не зазначені в п.п. 177.4.1 - 177.4.3 п. 177.4 ст. 177 ПКУ, до яких відносяться витрати на відрядження найманих працівників, на послуги зв’язку, реклами, плати за розрахунково-касове обслуговування, на оплату оренди, ремонт та експлуатацію майна, що використовується в господарській діяльності, на транспортування готової продукції (товарів), транспортно-експедиційні та інші послуги, пов’язані з транспортуванням продукції (товарів), вартість придбаних послуг, прямо пов’язаних з виробництвом товарів, виконанням робіт, наданням послуг.

Головне управління ДФС у Черкаській області
Головний бухгалтер під час основної відпустки працює по договору ЦПХ на своєму підприємстві чи має право підписувати прибуткові касові ордери?
(28.10.2015 13:08) Бухгалтер

Відповідно до п.7 р.ІІ Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.08 №233, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.04.08 за №320/15011, підставою для прийняття податкового документа в електронному вигляді є:

-його відповідність затвердженому формату (стандарту);

-підтвердження електронного цифрового підпису платника податків та його посадових осіб, підписи яких є обов’язковими для звітів в паперовій формі за умов, встановлених ст.3 Закону України від 22 травня 2003 року №852-IV «Про електронний цифровий підпис»;

-чинність відповідного посиленого сертифіката ключа під час накладання ЕЦП (підтверджується за допомогою позначки часу, отриманої від акредитованого центру сертифікації ключів, або якщо до моменту одержання електронного документа строк дії відповідного сертифіката не був закінчений або відповідний сертифікат не був скасований/блокований).

Договір ЦПХ не дає право виконувати особі посадові обов'язки бухгалтера і відповідно немає права підпису.

Головне управління ДФС у Черкаській області
Добрий день. 13.10.2015 листом № 21700/6/99-99-17-03-03-15 ДФС розяснила, що зарплата учнів навчальних закладів (практикантів), які проходять виробничу практику на п-ві і отримують дохід за неї у вигляді зарплати підлягає нарахуванню і утриманню ЄСВ.Тепер їх необхідно відображати в звіті по єсв. запитання: Чи зазначається дата прийняття і звільнення в звіті по єсв вказаних практикантів? Чи необхідно подавати звіт про прийняття на роботу вказаних практикантів?
(28.10.2015 12:39) Бухгалтер

 Дякуємо за запитання! При подачі звіту по ЄСВ необхідно в таблиці 5 зазначити дату прийняття і звільнення, також необхідно подати повідомлення про прийняття на  роботу практикантів.

Головне управління ДФС у Черкаській області
Я на 3 групі єдиного податку, орендую автомобіль у фізичної особи - громадянина. Яку ознаку доходу правильно ставити в 1дф для даної операції?
(28.10.2015 12:10) Салiм С.A.

Дякуємо за запитання! Доходи у вигляді орендної плати за отриманий в оренду автомобіль (рухоме майно) цілком відповідатимуть пп. 164.2.2 ПКУ, згідно з яким до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються суми винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) платнику податку відповідно до умов цивільно-правового договору, та відповідають ознакам доходу «102» у формі 1ДФ.

Головне управління ДФС у Черкаській області
Для фОП на общей системе налогообложения получил проценты по депозиту. Уточните пожалуйста облагается ли сумма процентов налоговой НДФЛ и по какой ставке. и показывается сума полученных процентов в отчетности.
(27.10.2015 18:15) Я

Дякуємо за запитання!

Відповідно до п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.
     Згідно із нормами Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 3 грудня 2003 року № 516 із змінами та доповненнями вклад (депозит) – це кошти, які банк прийняв від вкладника або які надійшли для вкладника на договірних засадах на визначений строк зберігання чи без зазначення такого строку (під процент або дохід в іншій формі) і підлягають поверненню згідно із законодавством України та умовами договору.
     До складу загального оподатковуваного доходу зараховується виручка, що надійшла фізичній особі - підприємцю як в грошовій, так і в натуральній формі від провадження господарської діяльності, а саме:
     - виручка у вигляді безготівкових грошових коштів, що надійшли на банківський рахунок чи в готівковій формі безпосередньо підприємцю чи його працівникам на місці здійснення розрахунків (в т.ч. відсотки банку);
     - виручка в натуральній (негрошовій формі);
     - суми штрафів і пені, отримані від інших суб’єктів підприємництва за договорами цивільно-правового характеру за порушення умов договорів та інші доходи, які пов’язані із здійсненням підприємницької діяльності.
     Враховуючи вищевикладене, сума депозиту, яка зараховується на розрахунковий розрахунок фізичної особи - підприємця, не включаються до складу доходу (виручки у грошовій та натуральній формі) та не відображаються у Книзі обліку доходів та витрат.

 

Головне управління ДФС у Черкаській області
Гроші отримані в касу від покупця: чи є обмеження на витрачання: Підкажіть, будь-ласка, чи можна отримані в касу кошти від реалізації продукції, витрачати на погашення заборгованості з підзвітними особами?
(27.10.2015 18:00) Наталія

 Дякуємо за запитання! Чинним законодавством не заборонено отримані кошти від реалізації продукції витрачати на погашення заборгованості з підзвітними особами.

Головне управління ДФС у Черкаській області
Добрий день, якщо директор комунального підприємства, назначений районою радою, під час своєї основної відпустки буде працювати по договору ЦПХ, чи потрібно його заключати с районою радою чи директор може заключити договір с собою?
(27.10.2015 13:22) Бухгалтер

 Дякуэмо за запитання! Питання щодо оформлення трудових відносин не відноситься до компетенції фіскальних органів. Пропонуємо Вам звернутися за детальними роз'ясненнями до територіальної інспекції праці за місцем реєстрації Вашого підприємства.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин

Последние статьи

Письменный перевод: что должен уметь переводчик
Письменный перевод чаще востребован как услуга, чем устный. Если переговоры, конференции, сопровождение делегаций – это нечастные мероприятия, то с делопроизводством, подготовкой документов, составлением контрактов приходится иметь дело практически каждый день...
Вышиванки - национальная изюминка
Народная украинская одежда не теряет своей актуальности и оригинальности. На мировых подиумах все чаще и чаще стали блистать вышиванки. Они стали модным мировым трендом...
Покупаем модный и стильный свитер
Зима не за горами, пришло время задуматься о теплом и комфортном гардеробе. Современная мода весьма благосклонно относится к вязаным предметам женского гардероба, предлагая прекрасным дамам все новые и новые модели и образы...
Совместные покупки – лучший способ выгодно приобрести нужные товары
Совместные покупки являются объединением группы людей, которые впоследствии стают ее участниками, для приобретения продукции по закупочной цене...
Мифы древнего Египта - своеобразные и фантастические
Древние египтяне называли свою страну "Та-Кемет". В переводе это означало "черная земля", то есть плодородная и живая в отличие от "красных земель", под которыми понимались пустыни...

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1755 фото Парк Юбилейный Парк Юбилейный
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Налоговая справка ГФС

Налоговая справка ГФС

Информация ГФС

Информация ФГИ

Купить хостинг Установка спутникового телевидения

Черкасские новости

На Каменщине высадили более 60 гектаров молодого леса
26 ноября 2015
В этом году работники Каменского лесхоза высадили 69 га лесных культур
(комментариев: 0)
Одарич забрал у Бондаренко кресло мэра
26 ноября 2015
Бывший мэр Черкасс Сергей Одарич ушел со своего рабочего кабинета не с пустыми руками
(комментариев: 0)
Черкасским ученикам и студентам обещают проезд в троллейбусах по 75 копеек
25 ноября 2015
Льготный проезд для учеников и студентов в современных комфортабельных троллейбусах
(комментариев: 0)
"Черкащане" vs Коваленко: кто кого предал?
24 ноября 2015
ВО "Черкащане" обнародовали заявление, в котором выразили надежду, что их первый номер в списке в облсовет Валентина Коваленко сложит с себя полномочия депутата.
(комментариев: 1)
В Черкассах неизвестные в военной форме вывезли из склада 10 тонн сахара
24 ноября 2015
Рейдерство или уплата долга? На Черкасском государственном сахарохранилище неспокойно.
(комментариев: 2)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум