Налоговая справка ГФС

Клименко Наталья Владимировна, оператор, ВАТ "Кременчугмясо"

Добрый день! Я хочу получить наловый кредит. В сентябре месяце я поступила в Восточно-европейский университет экономики и менеджмента, в октебре заплатила за 2009-2010 учебный год 4000 грн. Работаю на ВАТ "Кременчугмясо" с 17.04.2009, до этого стояла 4 месяца на бирже труда. Какие документы, мне нужно предоставить для выплаты налогового кредита?
Пані Наталіє! Правом на нарахування податкового кредиту за підсумками 2009 року можуть скористатися платники податку з доходів фізичних осіб - працюючі студенти, які самостійно оплачували своє навчання у 2009 році за умов, якщо:
• такий платник податку є резидентом і має індивідуальний ідентифікаційний номер;
• платник податку має документи, що підтверджують понесені ним витрати, які включаються до податкового кредиту, зокрема договір (угоду) між платником податку, що нараховує податковий кредит, та учбовим закладом, платіжні документи (платіжні доручення, квитанції до прибуткових касових ордерів, тощо), які свідчать про понесені платником податку, що нараховує податковий кредит, витрати. Копії вказаних документів (а для батьків - платників податків також документу, що підтверджує ступінь споріднення платника податку та дитини, навчання якої він оплачує, та довідки про суму отриманої платником у звітному році заробітної плати) доцільно додати до декларації, оригінали – зберігати протягом строку, достатнього для проведення податковим органом податкової перевірки стосовно нарахування податкового кредиту;
• сума, яку дозволено включити до податкового кредиту за 2009 рік (згідно з п.п. 5.3.3 п.5.3 ст. 5 Закону України №889-IV) повинна становити не більше 940 грн. за кожен повний або неповний місяць навчання;
• загальна сума нарахованого податкового кредиту не може перевищувати суми загального оподатковуваного доходу платника податку, одержаного протягом звітного року як заробітна плата;
• у встановлений законодавством термін (до 1 квітня 2010 року) платник подасть до державної податкової інспекції (ДПІ) за місцем своєї податкової адреси декларацію, у якій відобразить підстави для нарахування податкового кредиту, із зазначенням конкретних сум. (Бланки декларації та додатки до неї, консультації та послуги по її заповненню платник безоплатно отримає в ДПІ).
Дякуємо за запитання.

любовь

Добрий день! Скажіть будь ласка коли відбудеться семінар?
Пані Любове! Найближчій семінар ДПІ у м. Черкаси проводитиме 14.01.2010 р. о 10.00 год..
Дякуємо за запитання.

Оксана

Скажіть, будь ласка, чи є якісь вимоги до підшивки бухгалтерських документів? Якщо, наприклад, я отримані приходні накладні буду підшивати в одну папку, а отримані податкові наклдані в іншу? Аналогічна ситуація і з видатковими накладними? Дякую.
Пані Оксано! Питання документації не відноситься до компетенції податкових органів, відповідь на Ваше запитання Ви можете знайти в Інструкції з діловодства.
Дякуємо за запитання.

Наталья

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, в налоговую какого города (Киева или Черкасс) я должна/имею право подать документы на получение налогового кредита, если я работаю в Киеве, а кредит на покупку 1/2 части квартиры я брала в Черкассах (квартира тоже находится в Черкассах, я в ней прописана). Достаточно ли таких документов для получения налогового кредита: - заполненная декларация о доходах - кредитный договор - квитанции о погашении кредита+процентов - справка о з/п за 2009 год - справка из банка с информацией об уплаченной сумме процентов ? Спасибо!
Шановна Наталіє! Для використання права на нарахування податкового кредиту Вам необхідно звернутися до ДПІ у місті Черкаси за адресою: м.Черкаси, бул.Шевченка, 307, 4 поверх. Крім перелічених Вами документів, слід надати копію паспорта (з відміткою про реєстрацію), договору про придбання 1/2 част. квартири, іпотечного договору.

Анатолий

Здравствуйте! Проконсультируйте, пожалуйста. хочу создать сайт для ЕДИНОРАЗОВОЙ рекламы, тоесть несколько компаний, кто первый успеет сделают на сайте рекламму и заплатят мне, оплата будет фиксированой, по-этому доходы будут четко прослеживаться. Надо ли мне создавать ЧП или можно просто задекларировать свои доходы как физического лица, заплатить налоги и все? Каким образом надо действовать подскажите, пожалуйста. Большое спасибо! __________________________________ С уважением, Анатолий Михайлович Прохоров
Пане Анатолію! Компаніям, які користуватимуться Вашим сайтом, необхідно офіційно оформляти витрати, понесені за співпрацю з Вами. Для цього їм необхідні Ваші реквізити, тому Вам необхідно оформити себе приватним підприємцем.
Дякуємо за запитання.

ФОП Петрусенко Марина Александровна

Дайте пжлст реквизиты для оплаты налога на рекламу в г. Черкассы
Прохання звернутися до розділу "Інформація для платників податків - жителів Черкас" веб-сайту ДПА в Черкаській області (http://www.sta.ck.ua) - усі рахунки чинні

Оксана Федорівна

Доброго дня! Скажіть будь-ласка, ми повернули зіпсований метал постачальнику, зараз виставили їм рахунок на відшкодування нам понесених нами транспортних витрат при поверненні товару. Якщо постачальник заплатить нам за транпортні витрати, як бути з доходами, ПДВ, і з раніше включеними транспортними витрати до складу валових? Дякую.
Пані Оксано! Ви подаєте коригуючу. Відповідно до отриманої податкової накладної робити коригування податкового кредиту. Відповідно - коригуєте валові витрати.
Дякуємо за запитання.

Ольга

Здравствуйте.Подскажите пожалуйста: нужно добавить в св-во единого налога вид деятельности о предоставлении услуг на установку изделий и предоставление монтажных работ. Но слышала, что это из области строительства и нужно иметь лицензию. Эли так, то какие действия и документы нужны для получения лицензии
Пані Ольго! Питання ліцензування певних видів діяльності не відноситься до компетенції податкових органів. Радимо звернутись до ліцензійних комітетів. Дякуємо за запитання.

Игорь

Добрый день! Подскажите банковские реквизиты для оплаты единого налога.
Пане Ігоре! Прохання звернутися до розділу "Інформація для платників податків - жителів Черкас" веб-сайту ДПА в Черкаській області (http://www.sta.ck.ua) - усі рахунки чинні. Дякуємо за запитання.

Анатолий Михайлович

Здравствуйте, я Вам задавал вопрос "хочу создать сайт для ЕДИНОРАЗОВОЙ рекламы, тоесть несколько компаний, кто первый успеет сделают на сайте рекламму и заплатят мне, оплата будет фиксированой, по-этому доходы будут четко прослеживаться. Надо ли мне создавать ЧП или можно просто задекларировать свои доходы как физического лица, заплатить налоги и все? Каким образом надо действовать подскажите, пожалуйста. Большое спасибо! " Вчера разговаривал с Налоговой, там сказали, что можно по цивильно-правовому договору сделать как выполнение разовой работы, предприятие само заплатит деньги налоговой а мне отдаст за вычетом налогов и все, и не надо ЧП. Как Вы думаете?.......
Пане Анатолію! Якщо Ви бажаєте працювати за цивільно-правовим договором - будь-ласка.
Дякуємо за запитання.

любовь

Добрий день! Підскажіть будь-ласка, чи може ТОВ перейти на квартальну звітність з ПДВ, що для цього потрібно? Дякую.
У разі, якщо обсяг оподатковуваних операцій ТОВ дозволяє складати квартальну звітність з ПДВ (п.7.8 Закону України "Про податок на додану вартість"), Вам слід подати до ДПІ відповідну заяву, скласти декларацію і подати у встановлені законом терміни

Володимир, підприємець, платник єдиного податку

Добрий день! Скажіть будь-ласка, через який термін після подачі заяви на продовження "єдиного" ДПІ повино видати нове свідотство? Чи є нормальним те, що заява подана 14 грудня, а 13 січня інспектор повідомляє що нове свідотсво ще "не готове"?
Орган державної  податкової  служби   за   місцем   державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи за наявності  платіжного  документа  про   сплату   єдиного   податку зобов'язаний  протягом  десяти  робочих днів після отримання заяви безоплатно  видати  Свідоцтво  або  надати  письмову мотивовану відмову. (п.2 Порядку видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку).  Для отримання свідоцтва Вам слід звернутися до ДПІ.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Ярошенко Анастасия