В управлінні податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області поінформували про результати роботи за 2016 рік з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів та висвітлили результати контролю за сплатою податків із заробітної плати.

Так, звітного року в результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади керівники 1032 підприємств та 774 підприємці – фізичних осіб, які виплачували своїм працівникам зарплати, менші за передбачений законодавством мінімум або на рівні мінімуму, підвищили рівень оплати праці. Таким чином бюджет отримав додаткових 2587,2 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб.

За січень-грудень 2016 року проведено 80 перевірок з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб. Донараховано 7138,4 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 2915,7 тис. грн. ПДФО.

Перевірками встановлено 12231 випадок використання роботодавцями праці найманих робітників без укладання трудових угод та без сплати податків; легалізовано 101810 тис.грн. доходів, в результаті додатково надійшло 17,360 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Крім того внаслідок перевірок до державної реєстрації залучено, із сплатою 84,5 тис. грн. податків, 246 черкащан, які здійснювали незаконну підприємницьку діяльність.

Також звітного періоду за участі фіскальної служби області робітники отримали 8920 тис.грн. заборгованої зарплати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 3683,7 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. Зокрема погасили зарплатні борги перед працівниками вісім підприємств державної форми власності на загальну суму 2615 тис.грн.

Роботодавцям та працівникам варто пам’ятати, що з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата становить у місячному розмірі 3200 гривень, у погодинному – 19,34 гривні. Радимо переглянути та використовувати у роботі прості приклади розрахунку податків із заробітної плати з 1 січня: http://ck.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/282990.html та фаховий коментар ГУ ДФС у Черкаській області:

Головне управління ДФС у Черкаській області,
сектор комунікацій

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Еремченко Олег