За повідомленням відділу обслуговування платників ГУ ДФС у Черкаській області кількість зареєстрованих платників податку на додану вартість на 1 лютого 2017 року становить 5932. Для порівняння: на 1 лютого 2016 року платниками ПДВ були зареєстровані 5684 особи.

За січень ц.р. платники Черкаської області заявили до відшкодування податок на додану вартість грошовими коштами на загальну суму 55,6 млн.грн. За січень 2016 року заявлена сума бюджетного відшкодування склала 19,4 млн.грн. В січні ц.р. відшкодування ПДВ не проводилось, у січні минулого року було відшкодовано 47,1 млн.грн.

За січень зібрано 330,4 млн.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів – майже у 5 разів або на 259,3 млн.грн. більший за показник січня 2016 року. Це найбільший показник із початку адміністрування ПДВ. Частка ПДВ у доходах зведеного бюджету склала 43 відс., державного – 78 відсотків.

Як поінформували в юридичному управлінні ГУ ДФС у Черкаській області цього року на розгляді в судах знаходяться 3 справи за позовами платників про стягнення бюджетної заборгованості з ПДВ на суму 2,8 млн.грн. – провадження по всіх справах порушені у минулих роках.

Загалом у січні п.р. на користь фіскальної служби області у судах вирішено 13 справ на суму 6,1 млн. гривень. За результатами проведеної позовної роботи до бюджетів усіх рівнів надійшло 1,6 млн.грн., в тому числі внаслідок стягнення в судовому порядку податкового боргу – 567,9 тис.грн. та 1 млн. грн. від процедури банкрутства.

За перший місяць року від платників надійшло 19 первинних скарг з оскарженням 19 повідомлень-рішень. Розглянуто 24 скарги на суму 16,5 млн.грн. Скасовано 1 рішення на 6,3 тис.грн.

Рекомендуємо дізнатись більше про порядок проведення перевірок у 2017 році, оскарження рішень та погашення податкового боргу. Також незабаром діятиме новий порядок надання податкових консультацій. Дивіться актуальний коментар начальника юридичного управління Головного управління ДФС у Черкаській області Сергія Гришка:

Тези: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/281240.html

Додаткові питання можна поставити у коментарях до відео або на адресу help_payer@ukr.net

Переглянути 9 актуальних відео оглядів фахівців ГУ ДФС у Черкаській області та підписатись на канал «Допомога платнику» можна за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw

Черговий відео огляд вийде у понеділок і призначений для неприбуткових організацій. Відео буде доступним о 12-00 год. 20.02.2017 на каналі «Допомога платнику». Чекаємо питань для висвітлення за адресою проекту «Допомога платнику» help_payer@ukr.net

Головне управління ДФС у Черкаській області,
сектор комунікацій

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Збара София