В управлінні податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області поінформували про січневі результати роботи з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів та висвітлили результати контролю за сплатою податків із заробітної плати.

Так, у січні виявлено 631 робітника, які працювали без оформлення трудових відносин та без сплати податків; легалізовано 2934 тис.грн. доходів, в результаті донараховано 528,1 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб, 44 тис.грн. військового збору та 645,5 тис.грн. єдиного внеску. Крім того внаслідок перевірок до державної реєстрації залучено, із сплатою 1,3 тис.грн. податків, 7 черкащан, які здійснювали незаконну підприємницьку діяльність.

За січень проведено 4 перевірки з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб. Донараховано 139,3 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 47,1 тис. грн. ПДФО.

В результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади підвищили рівень оплати праці 38 роботодавців. Таким чином бюджет отримав додаткових 16,4 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб.

Також звітного періоду за участі фіскальної служби області робітники отримали 46,8 тис.грн. заборгованої зарплати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 9 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. Зокрема погасило зарплатні борги перед працівниками одне з підприємств державної форми власності на загальну суму 26 тис.грн.

Роботодавцям та працівникам варто пам’ятати, що з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата становить у місячному розмірі 3200 гривень, у погодинному – 19,34 гривні. У 2017 році податкова соціальна пільга становить для будь-якого платника 800 грн. Розмір підвищеної і максимальної податкової соціальної пільги 150% ПCП = 1200 гpн; 200% ПCП = 1600 гpн. Граничний розмір зарплати, до якої застосовується податкова соціальна пільга на 2017 рік дорівнює 2240 грн. Вказаний граничний розмір зарплати для застосування пільги залишається незмінним у 2017 році і діятиме до 31 грудня п.р. включно.

Щодо нарахування єдиного внеску слід пам’ятати таке: якщо база нарахування єдиного внеску за повний відпрацьований місяць менше встановленого розміру мінімальної заробітної плати то єдиний внесок розраховується, як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на цей місяць, та відповідної ставки. Виключенням є нарахування на заробітну плату інваліда, який працює на підприємствах, де застосовується ставка єдиного внеску 8,41%, 5,5% та 5,3%; не за основним місцем роботи; на винагороду за договорами цивільно-правового характеру.

Головне управління ДФС у Черкаській області,
сектор комунікацій

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Кривошей Алена