За січень-лютий від платників Черкаської області до бюджетів усіх рівнів надійшло 1453,2 млн. гривень податків і зборів. Показник відповідного періоду минулого року збільшений майже в 2 раза або на 648 млн.грн. У тому числі до державного бюджету зібрано 720,3 млн. грн., до місцевих – 732,9 млн.грн. Також сплачено 505,8 млн.грн. єдиного внеску. Про податки, які формують бюджет і про основні показники роботи фіскальної служби області поінформував начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа.

«До держбюджету забезпечено податків на 417 млн. грн. (у 2,5 раза) більше січня – лютого 2016 року. До місцевих бюджетів – на 231 млн. грн. (у 1,5 раза) більше, ніж за два місяці торік», – зазначив начальник головного управління ДФС у Черкаської області.

Він відмітив, що фіскальна служба області забезпечує стабільне надходження податків до бюджетів і позитивну динаміку надходжень.

Так, за січень – лютий п.р. забезпечено надходження майже півмільярда млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. У тому числі 123,3 млн.грн. ПДФО перераховано до державного бюджету України, а 369,8 млн.грн. – до місцевих бюджетів. Податок на доходи фізичних осіб перший за обсягом надходжень. У доходах зведеного бюджету його частка з початку року склала 34 відс., у доходах місцевих – 50 відсотків.

За два місяці зібрано 428,5 млн.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Цьогорічний збір ПДВ у 3,3 раза або на 299,2 млн.грн. більший за відповідний показник минулого року. Частка ПДВ у доходах зведеного бюджету склала 30 відс., державного – 60 відсотків.

11 відсотків становить частка єдиного податку у доходах зведеного, а 22 відс – у доходах місцевих бюджетів. Платники, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 164,9 млн.грн. єдиного податку – на 65,3 млн.грн. або у 1,7 раза більше, ніж за два місяці минулого року. Земельний податок та орендна плата (16 відс. у доходах місцевих бюджетів) перерахована в сумі 113,6 млн.грн. – більше на 20,8 млн.грн. (у 1,22 раза). Також місцеві бюджети отримали 41,4 млн.грн. акцизного податку з роздрібу (6% у доходах місцевих бюджетів), що на 4,7 млн.грн. більше.

За даними Державної фіскальної служби України протягом січня-лютого 2017 року до зведеного бюджету України надійшло 131,9 млрд. грн. податків і зборів, що на 48,5 млрд. грн., або на 58,1 відс. більше відповідного періоду 2016 року. До державного бюджету забезпечено 104,4 млрд. грн., до місцевих бюджетів – 27,5 млрд. гривень. Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 24,6 млрд. гривень.

Головне управління ДФС у Черкаській області,
сектор комунікацій

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Збара София