За повідомленням Черкаської митниці ДФС на обліку у митниці перебувають 1716 учасників зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД). Поставлені на облік з початку року 55, у березні – 17.

У березні ц.р. здійснювали зовнішньоторгівельні операції 328 учасників ЗЕД, які знаходяться на обліку в митниці. Також звітного місяця здійснювали зовнішньоторгівельні операції в зоні діяльності Черкаської митниці ДФС 69 учасники ЗЕД, які знаходяться на обліку в інших митницях.

За березень проведено 287 митних оглядів. Оформлено 59 карток відмови у митному оформленні.

У пунктах митного оформлення Черкаської митниці ДФС у березні оформлено 2853 електронні митні декларації (96,4 відс.). З них 1370 експортних, 1131 імпортних, 10 транзитних та 342 попередні (ЕЕ). За підрахунками Черкаської митниці ДФС в середньому у робочі дні здійснювалось митне оформлення 134 декларацій (експорт – 62, імпорт – 56 та 16 попередніх (ЕЕ) митних декларацій). У березні минулого року було оформлено 2590 електронних митних декларацій.

За даними Черкаської митниці ДФС в зоні її діяльності функціонує 12 митних та 12 складів тимчасового зберігання.

Нагадуємо, звітного місяця Черкаською митницею ДФС до державного бюджету України перераховано 353 млн. 228 тис.грн. податків і зборів, що на 12,5 відс. або на 39,2 млн.грн. більше ніж торік у березні. За 1 квартал 2017 року Черкаська митниця ДФС перерахувала 908 млн. 728,6 тис. грн. податків і зборів до державного бюджету України – на 291 млн.грн. більше за надходження 1 кварталу минулого року та на 408 млн.грн. понад план. Внаслідок перевиконання Черкаською митницею плану митних надходжень забезпечено надходження до спеціального фонду обласного бюджету на розвиток автомобільних доріг загального користування 180 млн.грн. Це передбачено Порядком спрямування 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів, визначених у розписі державного бюджету за загальним фондом, до спеціальних фондів обласних бюджетів та бюджету м.Києва, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 року №726 зі змінами.

Головне управління ДФС у Черкаській області,
сектор комунікацій

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Збара София