За січень-червень п.р. за матеріалами оперативних підрозділів області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 16 кримінальних правопорушень, всі за «тяжкими» статтями Кримінального кодексу України. Найбільша частка облікованих проваджень (майже 40 відс.) припадає на кримінальні правопорушення за фактами привласнення, розтрати, заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем. За ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах – 25 відс. досудових розслідувань, сума нанесених державі збитків за вказаною категорією кримінальних проваджень складає понад 16 мільйонів гривень.

В рамках розслідування кримінальних проваджень накладено арешт на майно правопорушників на загальну суму 3,14 млн. гривень.

До суду направлено матеріали досудових розслідувань у 6 кримінальних провадженнях. За результатами судового розгляду 5 кримінальних проваджень чотирьох осіб притягнуто до кримінальної відповідальності з конфіскацією 30 тисяч літрів спирту орієнтовною вартістю 3,2 млн. гривень.

З початку року розпочато 3 досудові розслідування, пов’язані з ухиленням від сплати ПДВ у розмірі 11 мільйонів гривень. Фігуранти зазначених проваджень використовували схему ухилення від оподаткування із штучного формування податкового кредиту та заниження значення податку на додану вартість за рахунок відображення нереальних господарських операцій з суб’єктами господарювання з ознаками фіктивності.

З початку року співробітники податкової міліції у рамках операції «Акциз-2017» вилучили з незаконного обігу підакцизних товарів на суму 7,5 мільйонів гривень. Зокрема, було вилучено більше 2,2 тисяч літрів спирту, більше 20 тисяч літрів алкогольних напоїв та 144,2 тонн паливно-мастильних матеріалів.

Припинено діяльність 4 цехів з незаконного виробництва лікеро-горілчаних виробів, відкрито 3 кримінальні провадження за статтею 204 КК України.

Економічний ефект від проведення заходів склав 1,4 мільйони гривень акцизного податку, які надійшли в результаті реалізації легальної підакцизної продукції, яка заповнила частку ринку, що звільнилася від фальсифікату.

В поточному році ліквідовано «конвертаційний центр» з обсягом тіньових коштів понад 118 мільйонів гривень. Встановлені 62 реально діючі підприємства-вигодонабувачі, які перераховували безготівкові грошові кошти за нібито надані товари і послуги на рахунки фіктивних підприємств, що підконтрольні учасникам «конвертаційного центру». Надалі гроші за винагороду переводилися у готівку. Внаслідок незаконних дій ділків бюджет втратив майже 20 мільйонів гривень. За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено 301 тисяч гривень готівкових коштів, печатки суб`єктів фіктивного підприємництва та документи бухгалтерського та податкового обліку. Накладено арешт на майно правопорушників на суму 400 тисяч гривень.

В рамках операції «Рубіж-2017» розпочато кримінальне провадження за виявленим фактом зловживань службових осіб компанії, які за фіктивними контрактами з імпорту товарів безпідставно вивели валютні кошти закордон.

Внаслідок ініційованих міжвідомчою групою перевірок правильності класифікації товарів та визначення їх митної вартості додатково забезпечено понад 2,3 мільйони гривень митних платежів.

Головне управління ДФС у Черкаській області,
відділ комунікацій управління організації роботи

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Чечотин Иван