Поточні результати операції «Урожай – 2017» озвучив днями заступник начальника відділу аналізу та прогнозування надходжень податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області Віталій Лушников.

Він відмітив, що сільськогосподарська галузь разом із сферою торгівлі залишаються в Черкаській області найпроблемнішими щодо зайнятості, і попередив, що підприємства цих галузей – у зоні пильної уваги зокрема інспекторів Держпраці, які уже розпочали інспекційні відвідування.

Щодо операції «Урожай» фіскальної служби, то вона спрямована на досягнення:

1. Легалізації доходів населення та збільшення надходжень до бюджетів та страхових фондів.

2. Виявлення орних земель, які обробляються без належних документів та сплати податків.

3. Збільшення доходів сільського населення за рахунок підвищення розміру заробітної плати та орендної плати за паї.

Робота ДФС в рамках операції «Урожай» здійснюється за напрямками:

- контроль за виплатою реальної заробітної плати, виявлення та легалізація праці найманих осіб;
- контроль за виплатою орендної плати за паї та сплатою відповідних платежів до бюджету;
- контроль за декларуванням доходів одноосібниками та власниками сільгосптехніки;
- проведення інвентаризації земель сільгосппризначення;
- боротьба із схемами ухилення від оподаткування в сільському господарстві.

Віталій Лушников нагадав, що завдяки минулорічній операції «Урожай» надходження податку на доходи фізичних осіб від сільгосппідприємств збільшились за рік на 70 відсотків. Минулого року надійшло 361 млн. грн. податку на доходи фізосіб (ПДФО) із заробітної плати, що на 150 млн. грн. більше, ніж у 2015 році. Зросла на 19,2 відс. середня заробітна плата по сільгосппідприємствах області та на 4 відс. – чисельність працюючих осіб.

Торік було залучено до декларування 13962 одноосібника, які задекларували 60 млн.грн. доходів. Також, подали декларації 2822 власників тракторів та іншої сільгосптехніки, в тому числі 305 власників комбайнів, які задекларували в середньому по 14,8 тис. грн. доходу.

Перевірками було встановлено 262 випадки порушень використання земель сільськогосподарського призначення на площі 7,2 тис. га.

Щодо поточних результатів «Урожаю – 2017», то за півроку проведено 13 документальних перевірок сільгосппідприємств, якими донараховано зокрема 364,8 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та ще 138 інших заходів (комісії, бесіди, роз’яснення тощо).

В результаті проведених заходів додатково оформлено 647 найманих працівників, додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб склали 1,4 млн.грн.

Ще як результат роботи, зросла чисельність працюючих на сільгосппідприємствах і збільшилась середня заробітна плата по галузі (у червні склала 6,4 тис.грн.).

За півроку залучено до оподаткування 13673 одноосібника, які самостійно обробляють земельні ділянки площею понад 2 га та продають надлишки власновирощеної продукції. Також декларації складе за результатами роботи у 2017 році 2001 власник тракторів, які використовуються для отримання доходу.

До кінця року очікується надходження 356,3 млн. грн. ПДФО із оренди паїв, при факті минулого року 322,6 млн.грн. Уже за 6 місяців ц.р. сплачено 102,9 млн.грн. ПДФО із орендної плати за паї. Середній розмір оренди до вартості паїв по області становить 6,2 відсотки.

Головне управління ДФС у Черкаській області,
відділ комунікацій управління організації роботи

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Чечотин Иван