За січень – серпень п.р. від платників Черкаської області до бюджетів усіх рівнів надійшло 5970 млн. гривень податків і зборів. Показник відповідного періоду минулого року перевищений на 1845 млн.грн. У тому числі до державного бюджету зібрано 2678 млн.грн., до місцевих – 3292 млн.грн. Також перераховано 2359 млн.грн. єдиного внеску.

До держбюджету забезпечено податків майже на мільярд (в 1,6 раза) більше січня – серпня 2016 року. До місцевих бюджетів – на 849 млн. грн. (у 1,4 раза) більше, ніж за вісім місяців торік.

Так, за січень – серпень п.р. забезпечено надходження 2509 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. У тому числі 627,2 млн.грн. ПДФО перераховано до державного бюджету України, а 1882 млн.грн. – до місцевих бюджетів. Податок на доходи фізичних осіб залишається першим за обсягом надходжень. У доходах зведеного бюджету його частка з початку року склала 42 %, у доходах місцевих – 57,2 %, державного – 23,4 відсотки.

За вісім місяців зібрано 1318 млн.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Цьогорічний збір ПДВ у понад 2 раза або на 665 млн.грн. більший за відповідний показник минулого року. Частка ПДВ у доходах зведеного бюджету склала 22 %, державного – 49,2 відсотки.

8,4 відсотки становить частка єдиного податку у доходах зведеного та 15,1% – у доходах місцевих бюджетів. Платники, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 499 млн.грн. єдиного податку – на 146,6 млн.грн. або у 1,5 раза більше, ніж за вісім місяців минулого року. Земельний податок та орендна плата (16 % у доходах місцевих бюджетів) перерахована в сумі 526,6 млн.грн. – більше на 67,6 млн.грн. Також місцеві бюджети отримали 207 млн.грн. акцизного податку з роздрібу (6,3% у доходах місцевих бюджетів).

4,3 відсотки становить частка податку на прибуток у доходах зведеного та 8,6 % – у доходах державного бюджету. За вісім місяців надійшло 255,8 млн.грн. податку на прибуток підприємств – на 24,6 млн.грн. більше. Також до державного бюджету спрямовано 194,5 млн.грн. військового збору – на 57,4 млн.грн. або у 1,4 раза більше. Частка збору у доходах державного бюджету становить 7,3 %

Головне управління ДФС у Черкаській області,
відділ комунікацій управління організації роботи

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Чечотин Иван