За повідомленням управління обслуговування платників ГУ ДФС у Черкаській області кількість зареєстрованих платників податку на додану вартість на 1 жовтня 2017 року становила 6133. Для порівняння: на 1 жовтня 2016 року платниками ПДВ було зареєстровано 5879 осіб.

За 9 місяців ц.р., як повідомили в управлінні податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Черкаській області 115 платників Черкаської області отримали бюджетне відшкодування податку на додану вартість грошовими коштами на загальну суму 372 млн.грн. За січень – вересень 2016 року сума бюджетного відшкодування склала 335,2 млн.грн. 109 платникам.

Збір податку на додану вартість за січень-вересень ц.р. в Черкаській області порівняно з відповідним періодом 2016 року збільшився на 711 млн.грн. або удвічі і склав майже 1,5 млрд. гривень. Частка ПДВ у доходах зведеного бюджету склала 22,2 відс., державного – 50 відсотків.

Як поінформували в юридичному управлінні ГУ ДФС у Черкаській області цього року на розгляді в судах знаходяться 3 справи за позовами платників про стягнення бюджетної заборгованості з ПДВ на суму 2,8 млн.грн. – провадження по всіх справах порушені у минулих роках.

Загалом у січні – вересні п.р. на користь фіскальної служби області у судах вирішено 207 справ на суму 93,7 млн. гривень. За результатами проведеної позовної роботи до бюджетів усіх рівнів надійшло 24 млн.грн., в тому числі внаслідок стягнення в судовому порядку податкового боргу – 11 млн.грн. та 10,35 млн. грн. від процедури банкрутства.

За інформацією управління аудиту при загальному зменшенні на 16,5 відс. кількості перевірок порівняно з відповідним минулорічним показником 9 місяців донарахування збільшились на 7,9 млн.грн. і становлять 48 млн.грн. До бюджетів надійшло 22,4 млн.грн.

Звертаємо увагу платників! 14 та 15 жовтня центри обслуговування платників не працюватимуть. 16 жовтня – робочий день в режимі чергування до 17-00 год.

Нагадуємо, де і як отримати якісну податкову інформацію головного управління ДФС у Черкаській області.

Всі ініціативні заходи головного управління ДФС у Черкаській області постійно діючі і проводяться безкоштовно. Це:

1) Вебінари, тематичні відео огляди і консультації на каналі головного управління ДФС у Черкаській області в YouTube «Допомога платнику» https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw?disable_polymer=true З останніх записів рекомендовано для перегляду відео алгоритм дій платників у разі зупинення реєстрації податкових накладних

та відео спеціального вебінару для роботодавців і працівників (блок Пенсійного фонду):

Додаткові питання можна ставити у коментарях до відео – швидку відповідь спікера гарантовано;

2) Щомісячні семінари для ФОП та громадян (запроваджені з червня п.р.). Останні відео викладені на YouTube - канал «Допомога платнику».

3) Інформаційна підтримка і розсилка актуальної податкової інформації на електронні скриньки платників – для юридичних осіб, ФОП та громадян. Бажаючим підключитись до розсилки можна направити листа із словом «Розсилка» на адресу help_payer@ukr.net

4) Зворотній зв'язок і отримання швидких письмових консультацій-відповідей Головного управління ДФС у Черкаській області – для юридичних осіб, ФОП та громадян. Питання можна направити на адресу help_payer@ukr.net

5) Сервіс для платників Черкаської області, у яких зупинено реєстрацію податкових накладних – приймання електронних копій підтверджувальних документів та бухгалтерської довідки на електронну скриньку головного управління ck.zmi@sfs.gov.ua

6) Щовівторкові податкові консультації головного управління ДФС у Черкаській області для ФОП і громадян. Години роботи 10.00 – 16.00, обідня перерва: 13.00 – 13.45. Всіх бажаючих чекають у центрі обслуговування платників ДПІ у м.Черкасах (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, каб. 111 – перший поверх будівлі головного управління ДФС у Черкаській області)

Підписатись на канал головного управління ДФС у Черкаській області в YouTube «Допомога платнику»: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw?disable_polymer=true

Підписатись на сторінку головного управління ДФС у Черкаській області у Facebook: https://www.facebook.com/sfs.cherkasy/#

Сайт головного управління ДФС у Черкаській області http://ck.sfs.gov.ua/

Головне управління ДФС у Черкаській області,
відділ комунікацій управління організації роботи

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Еремченко Олег