Сьогодні Черкаській митниці виповнилось 25 років. З нагоди чвертьвікового ювілею в Черкаській митниці ДФС згадали історію, керівників, відзвітували про досягнення в роботі та відзначили кращих.

Слід згадати, що митна справа в Черкаській області була започаткована 8 квітня 1992 року, коли наказом Державного митного комітету України №73 були створені митні пости Київської митниці в Черкасах і Умані. А з 17 листопада 1992 року за наказом Державного митного комітету України №217 Черкаський митний пост був перетворений у Черкаську митницю з зоною діяльності Черкаська область та із штатом у 30 одиниць.

Перший керівник митниці Руслан Яковець очолював її з 1993 по 1999 рік. Наступні керівники: Микола Пасинчук (січень 1999 – червень 2004); Михайло Либань (червень 2004 – травень 2005); Віктор Заяць (червень 2005 – грудень 2005); Юрій Котляренко (грудень 2005 – серпень 2010); Наталія Ємельянова (серпень 2010 – квітень 2011); Валентин Ковальський (квітень 2011 – квітень 2013); Юрій Гвоздій (травень 2013 – квітень 2014); Олексій Василенко (жовтень 2014 – листопад 2015) та нинішній в.о. Євген Пікуль – очолює структуру з листопада 2015 року.

Сьогодні Черкаська митниця ДФС у складі територіальних органів ДФС Черкаської області. Штатна чисельність митниці складає 93 одиниці.

За жовтень п.р. Черкаською митницею ДФС до державного бюджету України перераховано 205 млн. 686,8 тис.грн. податків і зборів. Порівняно з жовтнем минулого року надходження більші на 74,3 відс. або на 87 млн. 676,5 грн. Доведений план митних надходжень виконаний на 103,8 відс., додатково до бюджету перераховано 7 млн. 477,5 тис.грн.

З нагоди свята та за особистий вклад у розвиток митної справи, сумлінне виконання службових обов’язків, високу компетентність і відданість при виконанні поставлених завдань відзначено грамотами працівників Черкаської митниці ДФС Надію Орлову, Валерія Орлова, Олега Степаненка, Євгена Шестопала, Сергія Савченка, Валентину Іваненко, Федора Мандзюка, Людмилу Парфьонову, Тетяну Чичиркозу, Ганну Тімовську, Івана Проценка, Надію Шутенко, Наталію Мельниченко, Галину Кікоть.

Зі святом митників привітали колеги з головного управління ДФС у Черкаській області. Начальник головного управління Максим Криштопа привітав керівництво, колектив та ветеранів з чвертьстоліттям утворення Черкаської митниці

Головне управління ДФС у Черкаській області,
відділ комунікацій управління організації роботи

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Еремченко Олег