21 грудня 2017 року у м.Черкаси відбудеться безкоштовний семінар для підприємців – фізичних осіб і громадян на тему «Декларування доходів за 2017 рік».

У зв’язку з вихідним 25 грудня (останній понеділок місяця) семінар 21 грудня буде останнім – підсумковим – семінаром 2017 року для підприємців і громадян м.Черкаси, Черкаського, Смілянського, Золотоніського районів.

Лектори – фахівці Головного управління ДФС у Черкаській області.

Місце проведення заходу: актова зала будівлі головного управління ДФС у Черкаській області (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, другий поверх).

Початок: 10-00 год.

Основна тема «Податкова звітність ФОП (з прикладами)».

Також готується тема «Квартальна звітність ФОП (з прикладами). Особливості заповнення та подання звіту за формою 1-ДФ» та короткий огляд «Характерні порушення у ФОП – платників єдиного податку».

У блоці «Важливо» – нагадування про перелік справ, які треба встигнути зробити до завершення року; розклад семінарів та інших роз’яснювальних заходів на січень 2018 року; нагадування про порядок справляння громадянами податку на нерухоме майно та відповіді на запитання з цього податку; відповіді на запитання щодо зупинення ПН/РК в ЄРПН.

Проводитиметься відео запис семінару.

Тези лекторів, презентації та відповіді на запитання будуть викладені після 16-00 год. 21.12.2017 на субсайті ГУ ДФС у Черкаській області, а відео – днем пізніше на YouTube-каналі «Допомога платнику» https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw

Рекомендуємо завантажити і використовувати матеріали попередніх семінарів ГУ ДФС у Черкаській області для ФОП та громадян (тези лекторів, відповіді на запитання): http://ck.sfs.gov.ua/zahodi-dlya-platnikiv/ а також відео останніх семінарів: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw/videos

Дізнатися більше про ініціативні заходи Головного управління ДФС у Черкаській області: http://ck.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/310951.html

Звертайтесь, ми працюємо для вас!
Головне управління ДФС у Черкаській області,
відділ комунікацій управління організації роботи

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Еремченко Олег