Понад 800 мільйонів гривень податків і зборів надійде (збір) до зведеного бюджету від Черкаської області у січні за очікуваними розрахунками фіскальної служби. Це на 124 млн.грн. більше в порівнянні з січнем минулого року.

На сьогодні збір податків становить 660 млн.гривень.

Очікуваний січневий збір до державного бюджету – 360,2 млн.грн. До місцевих бюджетів першого місяця року надійде 440 млн.грн., тоді як за січень 2017 року місцеві бюджети отримали у 1,2 раза менше – 357,4 млн.грн. Також звітного місяця очікується 271 млн. гривень єдиного соціального внеску (+44 млн.грн. в порівнянні з січнем минулого року).

Фіскальна служба Черкаської області забезпечує стабільне надходження податків до бюджетів і позитивну динаміку надходжень. В умовах реформування та скорочення чисельності працівників, ДФС в області за минулий рік забезпечила позитивну динаміку збору основних податкових платежів та виконання поставлених завдань.

За 2017 рік до зведеного бюджету зібрано 9,6 мільярдів гривень податків і зборів, додаткові надходження зведеного бюджету склали 2,7 млрд. гривень. Місцеві бюджети за минулий рік отримали додаткових 1,4 мільярди гривень податків. За підсумками року Черкаська область – у десятці найкращих регіонів України із найбільшою динамікою надходжень податку на доходи фізичних осіб (146,7 відс. при середньому показнику по Україні 139,3 відс.) та посідає друге місце за сумою додаткових надходжень з цього податку (+1311 млн. грн.).

Головне управління ДФС у Черкаській області дякує платникам Черкаської області за сумлінне ставлення до сплати податків, зборів, платежів.

В свою чергу головне управління у зв’язку із змінами до податкового законодавства оперативно і широко доводить до платників податкові новації – 2018 з застосуванням сучасних технологій та проводить зустрічі із декларантами по роз’ясненню заповнення звітності – 2017.

Щодня виходять роз’яснення, коментарі та роздаткові матеріали ГУ ДФС у Черкаській області для платників і працює електронна скринька для онлайн спілкування за адресою help_payer@ukr.net

Актуальні відео огляди дивіться та завантажуйте на YouTube – каналі ГУ ДФС у Черкаській області «Допомога платнику»: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw

Головне управління ДФС у Черкаській області,
відділ комунікацій управління організації роботи

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Еремченко Олег