Найактуальніша інформація для декларантів

У тому числі для суб’єктів декларування, які по строку до 1 квітня подають шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Довідку про минулорічні доходи (відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків) можна отримати, звернувшись до ДФС безпосередньо з заявою у паперовому вигляді та не відвідуючи контролюючий орган – в електронному вигляді.

В першому випадку платникові доведеться двічі приходити до державної податкової інспекції за місцем проживання: перший раз для подання відповідної заяви, а вдруге – забрати готовий документ. Термін розгляду заяви – три робочі дні від дня її подання.

Радимо декларантам отримувати відомості про доходи за допомогою Електронного кабінету.

Процедура дуже проста і не займає багато часу – середня тривалість обробки відповідного запиту складає близько 30 хвилин. Основна вимога – наявність у запитувача електронного цифрового підпису для фізичної особи.

Деталі щодо отримання відомостей про доходи можна дізнатися на офіційному веб-порталі ДФС України у рубриці «Фізичним особам»: http://sfs.gov.ua/fizichnim-osobam/ та в повідомленні Прес-служба Державної фіскальної служби України http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/329074.html

Перегляд актуальної відео інструкції головного управління ДФС у Черкаській області «Як отримати довідку про доходи за 2017 рік»

Додаткові запитання можна ставити у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net

Посилання на сторінку Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України для отримання інформації про оформлення ЕЦП, перелік документів та адреси підрозділів АЦСК: https://acskidd.gov.ua/

Підписатися на канал «Допомога платнику» і отримувати сповіщення про нові відео: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw

Головне управління ДФС у Черкаській області

відділ комунікацій управління організації роботи

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Еремченко Олег