управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області поінформували про результати роботи фіскальної служби області за перший місяць року з виплати зарплатних боргів, підвищення рівня заробітної плати в регіоні, висвітлили результати контролю за сплатою податків із заробітної плати та нагадали про цьогорічний порядок нарахування податків із заробітної плати.

Так, проведеними перевірками з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб донараховано звітного місяця 372,6 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, з яких 342,6 тис.грн. надійшли до бюджету.

Виявлено 696 найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцем без оформлення трудових відносин та без сплати податків; легалізовано 2683,8 тис.грн. доходів, в результаті донараховано 483 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб.

В результаті заслуховування працедавців на засіданнях комісій і робочих груп, створених при органах виконавчої влади (за участі ДФС) підвищили рівень заробітної плати 201 роботодавець – юридична особа та 112 фізичних осіб – підприємців, і як наслідок, місцеві бюджети отримали додаткових 362,6 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.

За результатами проведеної роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств – боржників 26 погасили заборгованість з заробітної плати в сумі 17764,8 тис.грн. Як результат, місцеві бюджети одержали додаткових 4 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Зокрема виплатили зарплатні борги вісім підприємств державної форми власності з часткою державного майна понад 50 % на загальну суму 5852 тис.грн.

Головне управління ДФС у Черкаській області,
відділ комунікацій управління організації роботи

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Еремченко Олег