З початку року на сьогодні надходження податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів перевищили мільярд гривень і становлять 1015 млн.грн. Це на 208,3 млн.грн. більше в порівнянні з показником чотирьох місяців минулого року.

Загалом до місцевих бюджетів з початку року надійшло 1745 млн.грн., тоді як за січень – квітень 2017 року місцеві бюджети отримали у 1,2 раза менше – 1497 млн.грн.

До державного бюджету наразі зібрано 1,3 млрд.грн. податків. Надходження єдиного внеску становлять 1,3 млрд.грн.

Два блоки нагадувань

1) З 1 січня 2018 року мінімальна заробітна плата становить у місячному розмірі 3723 грн., у погодинному – 22,41 грн. У 2018 році податкова соціальна пільга становить для будь-якого платника 881 грн. Розмір підвищеної і максимальної податкової соціальної пільги 150% ПCП = 1321,50 гpн; 200% ПCП = 1762 гpн. Граничний розмір зарплати, до якої застосовується податкова соціальна пільга на 2018 рік дорівнює 2470 грн. Вказаний граничний розмір зарплати для застосування пільги залишається незмінним у 2018 році і діятиме до 31 грудня п.р. включно. Щодо нарахування єдиного внеску слід пам’ятати таке. Максимальна величина бази нарахування становить 55845 грн.; максимальний розмір нарахованого внеску 12285,90 грн; розмір мінімального страхового внеску 819,06 грн. на місяць. З 1 січня 2018 року на загальних підставах не менше за 819,06 грн. на місяць сплачують ЄСВ фізичні особи – підприємці віднесені до першої групи платників єдиного податку та члени фермерського господарства. Від цього року термін сплати внеску для фізичних осіб – підприємців, осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність та членів фермерських господарств – щокварталу.

2) Останні дні кампанії декларування доходів, одержаних протягом 2017 року! Граничний термін подання декларації про майновий стан і доходи за минулий рік для громадян, які зобов’язані декларувати доходи та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність – 2 травня. Про основні випадки подання декларації про майновий стан і доходи та випадки, коли декларація не подається читайте за посиланням: goo.gl/poC25o Відео урок про те, як подати декларацію через Електронний кабінет платника дивіться тут: goo.gl/Sfs48G

Головне управління ДФС у Черкаській області,
відділ комунікацій управління організації роботи

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Еремченко Олег