За повідомленням управління обслуговування платників ГУ ДФС у Черкаській області за 7 місяців п.р. кількість новозареєстрованих суб’єктів господарської діяльності регіону склала 4634, у т.ч. 823 юридичні особи та 3811 фізичних осіб – підприємців. За січень – липень 2017 року зареєструвалися 5934 платники (у т.ч. 4996 ФОП).

Водночас на 1 серпня 2018 року припинено 3349 суб’єктів господарської діяльності: 265 юридичних осіб та 3084 – ФОП. У січні – липні 2017 року було припинено 7302 платники: 406 юридичних осіб та 6896 фізичних осіб - підприємців.

Станом на 1 серпня в Черкаській області на податковому обліку в органах ДФС перебувала 29574 юридичні особи та 49072 фізичні особи – підприємці. Торік на цю дату обліковувалось 28646 юридичних осіб та 48329 ФОП.

Кількість зареєстрованих на 01.08.2018 платників у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків Черкаської області 1251627. На 1 серпня 2017 року в реєстрі перебувало 1245186 осіб. Реєстраційний номер облікової картки одержало у січні – липні 18505 громадян України та 461 іноземець (у січні – липні 2017 відповідно 11220 та 562). За 2018 рік внесено 26557 змін до реєстраційних даних (у січні – липні 2017 – 23639).

Кількість зареєстрованих платників податку на додану вартість на 1 серпня 2018 року становила 6271. Для порівняння: на 1 серпня 2017 року платниками ПДВ були зареєстровані 6114 осіб.

Як поінформували в управлінні податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Черкаській області цього року 99 платників Черкаської області отримали бюджетне відшкодування ПДВ грошовими коштами в сумі 423 млн.грн. Минулого року за сім місяців таке відшкодування одержали 84 платники податку на додану вартість в сумі 256 млн.грн. За сім місяців збір ПДВ склав 1092 млн.грн. Частка ПДВ у надходженнях державного бюджету становить 43,4%, у доходах зведеного – 18,5%.

Оголошення, нагадування та найближчі «гарячі» дати для платників

1) Режим роботи центрів обслуговування платників (ЦОП) у святкові та вихідні дні:

 • 24, 26 серпня – вихідні дні;
 • 25 серпня - робочий день до 13-00 год.

2) 27 серпняспільний семінар Головного управління ДФС у Черкаській області та Головного управління Пенсійного фонду України у Черкаській області з питань оновленої звітності з єдиного внеску. Запрошуємо усіх бажаючих. Місце проведення заходу: актова зала будівлі головного управління ДФС у Черкаській області (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, другий поверх). Початок: 10.00 год.

3) Нагадуємо платникам про необхідність перерахування податків, зборів, платежів з 2 липня на нові бюджетні рахунки.

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів для платників Черкаської області розміщена:

Інформація про рахунки в розрізі областей – розміщена на веб-порталі ДФС у рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sts.gov.ua/byudjetni-rahunki) та на веб-сторінках органів Державної казначейської служби України.

За інформацією Головного управління Державної казначейської служби України в Черкаській області за липень ц.р. надійшли на старі рахунки значні суми ПДФО, ПДВ, податку на майно, єдиного податку. Також звертаємо увагу платників на необхідність уважно заповнювати в платіжних документах на перерахування податків, зборів, платежів поле «призначення платежу». Слід керуватися наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 №666 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів»: goo.gl/4G25r2

Через некоректне або невірне зазначення платником призначення платежу, можливе виникнення у такого платника податкового боргу, пені та штрафних санкцій за несплату/несвоєчасну сплату податків, зборів.

4) Ставки місцевих податків і зборів на 2019 рік можна завантажити на веб-порталі ДФС у рубриці «Податки, збори, платежі»: http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/stavki-mistsevih-podatkiv-ta-zboriv/

5) 30 серпня, четвер – граничний термін сплати

 • ПДВ за липень платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю
 • акцизного податку за липень
 • податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень
 • податку на доходи фізичних осіб із загальної суми процентів, нарахованих за липень на поточний або депозитний банківський рахунок; на вклади членів кредитної спілки
 • військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень
 • плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за липень
 • рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за липень
 • рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за липень
 • рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України за липень
 • рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України за липень
 • рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за липень
 • рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за липень
 • рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України за липень
 • рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України за липень

Головне управління ДФС у Черкаській області,
відділ комунікацій

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Еремченко Олег