Як результат ефективної співпраці з платниками, громадськими організаціями та взаємодії з органами місцевого самоврядування фіскальна служба Черкаської області наразі забезпечила надходження до бюджетів всіх рівнів понад 9 млрд. грн. податків, зборів, платежів. За два місяці до кінця 2018 року за надходженням платежів досягнуто рівня минулого.

За 10 місяців від Черкаської області до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,95 млрд. гривень податків і зборів. Вказана сума на 1,6 млрд. грн. більше, ніж за десять місяців 2017 року.

Поставлені міськими та районними радами завдання перевиконано, додатково надійшло 217 млн.грн. У порівнянні з минулим роком надходження більші на 857 млн.грн.

У кошик пенсійного фонду надійшло 3,6 млрд.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Темп до минулого року – 125 відс., додаткові надходження становлять 730 млн.грн.

У розрізі основних платежів за січень – жовтень 2018 року приріст до відповідного періоду минулого року забезпечено з податку на доходи фізичних осіб (+839 млн. грн.), ПДВ з вироблених в Україні товарів (+221,6 млн.грн.), податку на прибуток підприємств (+150 млн.грн.), єдиного податку (+101,8 млн.грн.), військового збору (+51,6 млн.грн.), тощо.

За 11 місяців очікується збір до державного бюджету понад 4 млрд.грн. податків, до місцевих надійде майже 6 млрд.грн. Надходження єдиного внеску також перевищать 4 мільярди гривень.

Головне управління ДФС у Черкаській області,
відділ комунікацій

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Еремченко Олег