Сьогодні надходження платників Черкаської області до місцевих бюджетів перетнули трьохмільярдну позначку і склали 3048 млн.грн.

1,9 млрд.грн. з них – надходження податку на доходи фізичних осіб; 482,6 млн.грн. – єдиного податку; 357,5 млн.грн. – земельного податку та орендної плати за землю. Також наразі платники перерахували 174 млн.грн. акцизного податку.

Очікувані надходження до місцевих бюджетів Черкаської області за півроку 3,32 млрд.гривень, – на 455 млн.грн. або на 16 відс. більші за піврічні надходження 2018 року. Збір до державного бюджету очікується за півроку в сумі понад 2,7 млрд.грн., на сьогодні уже перераховано 2,4 млрд. гривень. Також очікується понад 2,5 млрд.грн. єдиного внеску.

Нагадаємо, за січень – травень п.р. від Черкаської області до бюджетів всіх рівнів надійшло понад 5 млрд. грн. податків, зборів, платежів. Це на 869 млн.грн. більше, ніж відповідного періоду минулого року. Область до державного бюджету за звітні п’ять місяців перерахувала понад 2,3 млрд. гривень. Місцеві бюджети Черкаської області отримали за 5 місяців п.р. 2,8 млрд. гривень.

Також перераховані і одразу спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 2,1 млрд.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Головне управління ДФС у Черкаській області дякує платникам за сумлінне виконання зобов’язань, що є свідченням патріотизму і вкладом у розвиток нашої країни та області.

Головне управління ДФС у Черкаській області,
відділ комунікацій

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Еремченко Олег