І. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою пролонгації договору оренди державного майна. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

1. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення слюсарної майстерні площею 144,0 м2, частина нежитлового приміщення навчального корпусу (збиральний цех) площею 92,0 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Державний навчальний заклад «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів». Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Платона Симиренка, 2, м. Сміла, Черкаська область. Платник робіт з оцінки: ФОП Ігнатенко А. М. Дата оцінки: 30.09.2016.

ІІ. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди державного майна.

1. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення на другому поверсі площею 24,5 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Управління агропромислового розвитку Жашківської районної державної адміністрації. Місцезнаходження об’єкта оцінки: Костромська, 17, м. Жашків, Черкаська область. Платник робіт з оцінки: ФОП Сіянко Т. А. Дата оцінки: 31.10.2016.

2. Назва об’єкта оцінки: приміщення першого поверху чотириповерхової адмінбудівлі площею 21,5 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Державне підприємство «Черкаський державний науково-дослідний інститут техніко-економічної інформації в хімічній промисловості». Місцезнаходження об’єкта оцінки: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ПП «Мадагаскар Тур Тревел Україна». Дата оцінки: 31.10.2016.

3. Назва об’єкта оцінки: приміщення першого поверху п’ятиповерхової будівлі площею 14,1 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Державне підприємство «Черкаський державний науково-дослідний інститут техніко-економічної інформації в хімічній промисловості». Місцезнаходження об’єкта оцінки: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ПП «Елемонт». Дата оцінки: 31.10.2016.

4. Назва об’єкта оцінки: частина приміщення нежитлової будівлі площею 14,5 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Відділ Держгеокадастру у Жашківському районі Черкаської області. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Соборна, 29, м. Жашків, Черкаська область. Платник робіт з оцінки: ФОП Донець І. М. Дата оцінки: 31.10.2016.

Для участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів.

Учасникам конкурсу потрібно подати до регіонального відділення конкурсну документацію відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, яка складається з підтвердних документів, а саме: заяву про участь у конкурсі з відбору СОД за встановленою формою (додаток 3 до Положення); інформацію про претендента (додаток 4 до Положення); інформацію щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення) разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (абзац 2 п. 4 розділу 1 Положення); пропозиції щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (не більше 8 календарних днів), запечатані в окремому конверті.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті (розмір конверта не менше А-5) окремо по кожному об’єкту оцінки до РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000. Email: dak_71@spfu.gov.ua На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Останній день подання заяв: 8 листопада 2016 року до 16.00.

Конкурс відбудеться 14 листопада 2016 року об 11.00 у Регіональному відділенні ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000.

Додаткова інформація за тел. 37-29-71, у газеті «Відомості приватизації» від 26.10.2016 № 86 та на офіційному веб-сайті www.spfu.gov.ua

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Еремченко Олег