Пропонуються:

- частина адміністративного приміщення на першому поверсі двоповерхової адміністративної будівлі площею 56,0 м² за адресою: пров. Г. Кудрі, 10, м. Кам’янка, Черкаська обл. Мета використання – розміщення видів діяльності, що можна розмістити в офісних приміщеннях, використання площ спільного користування;

- приміщення гаража площею 38,7 м2 за адресою: м. Черкаси, вул. Чехова, 108а. Мета використання – розміщення майстерні, що здійснює технічне обслуговування та ремонт автомобілів, гараж;

- приміщення на першому поверсі чотириповерхової адміністративної будівлі площею 21,4 м2 за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 205. Мета використання – розміщення видів діяльності, що можна розмістити в офісних приміщеннях.

Оголошення про намір передати в оренду зазначений об’єкт опубліковано у газеті «Відомості приватизації» від 02.11.2016 № 88. Заяви про оренду кожного із зазначених об’єктів приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 205, кімн. 410, РВ ФДМУ по Черкаській області.

У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

За консультаціями звертатись за телефонами (0472)37-34-48, 37-30-01.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Еремченко Олег