І. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди державного майна. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

1. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення, прибудоване до багатоповерхового будинку, загальною площею 133,0 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: при корпоратизації не увійшло до статутного капіталу та обліковувалось на балансі відкритого акціонерного товариства «Теком». Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Суворова, 3, м. Монастирище, Черкаська обл. Платник робіт з оцінки: Спілка сільськогосподарських товаровиробників Мо- настирищенського району. Дата оцінки: : 30.04.2017.

2. Назва об’єкта оцінки: нежитлові приміщення №105, 106 на першому поверсі монастиря Василіанів площею 38,1 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань». Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Небесної сотні, 31, м. Умань, Черкаська обл. Платник робіт з оцінки: ФОП Кирик В. Ф. Дата оцінки: 30.04.2017.

3. Назва об’єкта оцінки: частина приміщення на першому поверсі будівлі (літ. А-2), а, п/д площею 1,0 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Регіональний сервісний центр МВС в Черкаській області. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Л. Українки, 21, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ТОВ «Фінансова компанія «Маклаут Пей». Дата оцінки: 30.04.2017.

4. Назва об’єкта оцінки: кафе в навчальному корпусі №3 площею 82,5 м2, частина приміщення вестибуля в навчальному корпусі № 3 площею 6,0 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького. Місцезнаходження об’єкта оцінки: бульв. Шевченка, 79, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ФОП Короп С. Г. Дата оцінки: 30.04.2017.

ІІ. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою продовження договору оренди державного майна. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення фойє навчального корпусу площею 2,0 м2 (банкомат). Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Онопрієнка, 8, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ПАТ Комерційний банк «Приватбанк». Дата оцінки: 30.04.2017.

ІІІ. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості з метою приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Об’єкт державної власності групи А – нежитлові будівлі у складі: адміністративна будівля з підвалом (А, під. А); гараж, Б; вбиральня, Г; огорожа,1; підпірна стіна, 2; огорожа, 3; ґанки, І, ІІ (20351, Черкаська обл., Уманський р-н, смт. Бабанка, вул. Соборна, 30). Балансоутримувач – Черкаська обласна державна адміністрація. Дата оцінки: 30.04.17.

Для участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів.

Учасникам конкурсу потрібно подати до регіонального відділення конкурсну документацію відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, яка складається з підтвердних документів, а саме: заяву про участь у конкурсі з відбору СОД за встановленою формою (додаток 3 до Положення); інформацію про претендента (додаток 4 до Положення); інформацію щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення) разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (абзац 2 п. 4 розділу 1 Положення); пропозиції щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (не більше 8 календарних днів), запечатану в окремому конверті.

Подібними об’єктами до об’єкта оцінки – нежитлове приміщення (частина нежитлового приміщення та частина нерухомого майна) є: окремі будівлі, приміщення, частини будівель.

Враховуючи вимоги листа ФДМУ від 01.12.2016 № 10-36-23450 «Щодо показників середніх значень цін надання послуг з оцінки майна у ІУ кварталі 2016 р.» та з метою недопущення нанесення збитків платникам робіт, повідомляємо, що очікувана ціна надання послуг з оцінки майна, що буде розглядатися конкурсною комісією під час обрання переможця для оцінки об’єкта нерухомого майна (нежитлові приміщення), становить 2 200,00 грн.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті (розмір конверта не менше А-5) окремо по кожному об’єкту оцінки до РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000. Email: cherkasy@spfu. gov.ua. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Останній день подання заяв – 23 травня 2017 р. до 16.00. Конкурс відбудеться 29 травня 2017 р. об 11.00 в РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000, тел. 37-29-71. З умовами конкурсу можна ознайомитися у газеті «Відомості приватизації» від 17.05.2017 № 38 та на офіційному веб-сайті www.spfu.gov.ua

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Збара София