І. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди державного майна. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

1. Назва об’єкта оцінки: приміщення №128 на першому поверсі будинку площею 31,9 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Управління Державної казначейської служби України у Монастирищенському районі Черкаської області. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Соборна, 103, м. Монастирище, Черкаська обл. Платник робіт з оцінки: ТОВ «Юніверс Логістика».

2. Назва об’єкта оцінки: частина приміщення фойє І-го поверху адмінбудівлі площею 2,0 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Державна фіскальна служба України. Майно перебуває в оперативному управлінні (користуванні) Головного управління ДФС у Черкаській області. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Хрещатик, 235, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ПАТ Акціонерний банк «Укргазбанк».

3. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлової будівлі адміністративно- лабораторного корпусу загальною площею 46,24 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Пирогова, 3, с. Червона Слобода, Черкаський р-н, Черкаська обл. Платник робіт з оцінки: ТОВ «ФРЕЯ».

4. Назва об’єкта оцінки: частина приміщень на першому поверсі адміністративної будівлі площею 119,76 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Державне підприємство «Оризон-Навігація». Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Мазура, 14, м. Сміла, Черкаська обл. Платник робіт з оцінки: ТОВ «ВОЛЮМЕД».

5. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення складу літ. К-1 площею 40,6 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Черкаська філія Концерну «Військторгсервіс». Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Надпільна, 218, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ФОП Кольвах В. В.

ІІ. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою продовження договору оренди державного майна. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

1. Назва об’єкта оцінки: приміщення гаража площею 29,1 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Управління Державної казначейської служби України у Звенигородському районі Черкаської області. Місцезнаходження об’єкта оцінки: пров. Віктора Погорілого, 1, м. Звенигородка, Черкаська обл. Платник робіт з оцінки: Звенигородський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Для участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів.

Учасникам конкурсу потрібно подати до регіонального відділення конкурсну документацію відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 №2075, яка складається з підтвердних документів, а саме:

заяву про участь у конкурсі з відбору СОД за встановленою формою (додаток 3 до Положення); інформацію про претендента (додаток 4 до Положення); інформацію щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення) разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (абзац 2 п. 4 розділу 1 Положення); пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (не більше 8 календарних днів), запечатану в окремому конверті.

Подібними об’єктами до об’єкта оцінки – нежитлове приміщення (частина нежитлового приміщення та частина нерухомого майна) є: окремі будівлі, приміщення, частини будівель. Враховуючи вимоги листа ФДМУ від 01.12.2016 № 10-36-23450 «Щодо показників середніх значень цін надання послуг з оцінки майна у ІV кварталі 2016 р.» та з метою недопущення нанесення збитків платникам робіт, повідомляємо, що очікувана ціна надання послуг з оцінки майна, що буде розглядатися конкурсною комісією під час обрання переможця для оцінки об’єкта нерухомого майна (нежитлові приміщення), становить 2 200,00 грн.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті (розмір конверта не менше А-5) окремо по кожному об’єкту оцінки до РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000. Email: cherkasy@spfu. gov.ua. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Останній день подання заяв – 20 червня 2017 року до 16.00.

Конкурс відбудеться 26 червня 2017 р. об 11.00 в РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м.Черкаси, 18000, тел. 37-29-71.

Додаткова інформація за тел. (0472) 37-29-71, у газеті «Відомості приватизації» від 07.06.2017 № 43-44 та на офіційному веб-сайті www.spfu.gov.ua.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Збара София