І. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди державного майна. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

1. Назва об’єкта оцінки: частина приміщення четвертого поверху бізнес- інноваційного центру площею 167,8 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. Місцезнаходження об’єкта оцінки: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ЧБОЛЖВ «Від серця до серця».

2. Назва об’єкта оцінки: частина приміщень четвертого поверху п’ятиповерхового корпусу площею 95,3 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: ДП «Черкаський державний науково-дослідний інститут техніко-економічної інформації в хімічній промисловості». Місцезнаходження об’єкта оцінки: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: Громадська організація «Професіональний бійцівський клуб «АХІЛЛЕС».

ІІ. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою продовження договору оренди державного майна. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

1. Назва об’єкта оцінки: одноповерхова цегляна будівля магазину літ. А-1 площею 370,2 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Концерн «Військторгсервіс». Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Котовського, 99, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ПП «БАЗИС-А».

2. Назва об’єкта оцінки: одноповерхова будівля прохідної (літ. П-1) площею 23,1 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Концерн «Військторгсервіс». Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Надпільна, 218, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ПП «БАЗИС-А».

3. Назва об’єкта оцінки: приміщення ательє з прибудовою (літ. А-1, а) площею 291,0 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Концерн «Військторгсервіс». Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Б. Вишневецького, 64, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ФОП Здір А. В.

ІІІ. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості з метою приватизації шляхом продажу на аукціоні.

1. Об’єкт державної власності групи А – нежитлові приміщення будівлі тракторної бригади (лазня, душова) загальною площею 12,3 м2 (Черкаська обл., Маньківський р-н, с. Філіція, вул. Молодіжна, 11/1).

Для участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів.

Учасникам конкурсу потрібно подати до регіонального відділення конкурсну документацію відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, яка складається з підтвердних документів, а саме:

- заяву про участь у конкурсі з відбору СОД за встановленою формою (додаток 3 до Положення); інформацію про претендента (додаток 4 до Положення);

- інформацію щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення) разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (абзац 2 п. 4 розділу 1 Положення);

- пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (не більше 8 календарних днів), запечатану в окремому конверті.

Подібними об’єктами до об’єкта оцінки – нежитлове приміщення (частина нежитлового приміщення та частина нерухомого майна) є: окремі будівлі, приміщення, частини будівель.

Враховуючи вимоги листа ФДМУ від 01.12.2016 № 10-36-23450 «Щодо показників середніх значень цін надання послуг з оцінки майна у ІV кварталі 2016 р.» та з метою недопущення нанесення збитків платникам робіт, повідомляємо, що очікувана ціна надання послуг з оцінки майна, що буде розглядатися конкурсною комісією під час обрання переможця для оцінки об’єкта нерухомого майна (нежитлові приміщення), становить 2 200,00 грн.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті (розмір конверта не менше А-5) окремо по кожному об’єкту оцінки до РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000. Email: cherkasy@spfu. gov.ua.

На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Останній день подання заяв – 26 червня 2017 року до 16.00.

Конкурс відбудеться 3 липня 2017 року об 11.00 в РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000, тел. 37-29-71.

Додаткова інформація за тел. (0472) 37-29-71, у газеті «Відомості приватизації» від 07.06.2017 № 43-44 та на офіційному веб-сайті www.spfu.gov.ua.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Збара София