Пропонуються:

- Приміщення № 128 на 1-му поверсі будинку загальною площею 31,9 м2 за адресою: вул. Соборна, 103, м. Монастирище, Черкаська обл. Мета використання – Розміщення офіса.

- Частина нежитлової будівлі адміністративно-лабораторного корпусу загальною площею 46,24 м2 за адресою: вул. Пирогова, 3, с. Червона Слобода, Черкаський р-н, Черкаська обл. Мета використання – Розміщення офісних приміщень та інші види діяльності , що можливо розмістити в офісних приміщеннях та використання площ загального користування.

Заяви про оренду зазначеного об’єкта приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: бульв. Шевченка, 205, кімн. 410, м. Черкаси, РВ ФДМУ по Черкаській області, тел. 37-34-48. У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Додаткову інформацію можна отримати у РВ ФДМУ по Черкаській області за тел. (0472) 37-34-48, у газеті «Відомості приватизації» від 12.07.2017 № 54 та на офіційному веб-сайті www.spfu.gov.ua

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Збара София