І. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди державного майна. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

1. Назва об’єкта оцінки: частина адміністративного приміщення загальною площею 141,50 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Чигиринське об’єднання управління Пенсійного фонду України Черкаської області. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Петра Дорошенка, 18, м. Чигирин. Платник робіт з оцінки: Цівін Е. В.

2. Назва об’єкта оцінки: частина даху будівлі для встановлення антен мобільного зв’язку площею 19,8 м2 , приміщення на технічному поверсі будівлі для встановлення телекомунікаційного обладнання мобільного зв’язку площею 11,20 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Державна фіскальна служба України, майно якої перебуває в оперативному управлінні Уманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Умань, пл. Соборності,1. Платник робіт з оцінки: ПАТ «ВФ Україна».

3. Назва об’єкта оцінки: : приміщення першого поверху чотириповерхової адміністративної будівлі площею 19,90 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: ДП «Черкаський державний науково-дослідний інститут техніко-економічної інформації в хімічній промисловості». Місцезнаходження об’єкта оцінки: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ТОВ «Сан Пром Сервіс Груп».

ІІ. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою продовження договору оренди державного майна. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

1. Назва об’єкта оцінки: окремо визначене приміщення четвертого поверху чотириповерхової адмінбудівлі площею 42,98 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Черкський національний університет ім. Б. Хмельницького. Місцезнаходження об’єкта оцінки: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: Релігійна організація «Християнська місія «Євангельска істина».

2. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення №9 на першому поверсі п’ятиповерхової будівлі гуртожитку площею 9,20 м2. Найменування балансоутримувача: Черкський комерційний технікум. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Смілянська, 84/2, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ФОП Бурлака В. Й.

3. Назва об’єкта оцінки: приміщення четвертого поверху п’ятиповерхової адміністративної будівлі площею 106,1 м2. Найменування балансоутримувача: Черкаське державне комерційне житлово-побутове підприємство «Житлосервіс». Місцезнаходження об’єкта оцінки: просп. Хіміків, 50, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ПП «Мік Авто».

Для участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів.

Учасникам конкурсу потрібно подати до регіонального відділення конкурсну документацію відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, яка складається з підтвердних документів, а саме:

заява про участь у конкурсі з відбору СОД за встановленою формою (додаток 3 до Положення); інформація про претендента (додаток 4 до Положення);

інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення), разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (абзац 2 п. 4 розділу 1 Положення);

пропозиції щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (не більше 8 календарних днів), запечатаної в окремому конверті.

Подібними об’єктами до об’єкта оцінки – нежитлового приміщення (частина нежитлового приміщення та частина нерухомого майна) є окремі будівлі, приміщення, частини будівель; частини даху будівлі та приміщення на технічному поверсі будівлі – майданчики, технічні приміщення, дахи та нерухоме майно для встановлення передавальних пристроїв.

Ураховуючи вимоги листа ФДМУ від 22.05.2017 №10-59-10064 «Щодо показників середніх значень цін надання послуг з оцінки майна у І кварталі 2017р» та з метою недопущення нанесення збитків платникам робіт, комісією не будуть розглядатися конкурсні пропозиції щодо ціни послуги з оцінки, що перевищують 2200 грн.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті (розмір конверта не менше А-5) окремо по кожному об’єкту оцінки до Регіонального відділення ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000. E-mail: cherkasy@spfu.gov.ua.

На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Останній день подання заяв – 1 серпня 2017 року до 16.00.

Конкурс відбудеться 7 серпня 2017 року об 11.00 в Регіональному відділенні ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000, тел. 37-29-71.

Додаткова інформація за тел. (0472) 37-29-71, у газеті «Відомості приватизації» від 19.07.2017 № 56 та на офіційному веб-сайті www.spfu.gov.ua.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Чечотин Иван