Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди державного майна. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

1. Назва об’єкта оцінки: частина приміщення на першому поверсі гуртожитку № 1 площею 2,0 кв. м за адресою: вул. Чіковані, 17, м. Черкаси та частина приміщення на першому поверсі гуртожитку № 2 площею 2,0 кв. м за адресою вул. Самійла Кішки, 191, м. Черкаси. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Державний вищий навчальний заклад «Університет банківської справи». Місцезнаходження об’єкта оцінки: частина приміщення на першому поверсі гуртожитку № 1 за адресою: вул. Чіковані, 17, м. Черкаси та частина приміщення на першому поверсі гуртожитку № 2 за адресою вул. Самійла Кішки, 191, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ФОП Іщенко Ю.В. Дата оцінки: 31.07.2018.

2. Назва об’єкта оцінки: частина приміщення на першому поверсі навчального корпусу № 1 площею 1,0 кв. м. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Відокремлений структурний підрозділ Шевченківського коледжу Уманського національного університету садівництва. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Шевченка, 74, с. Шевченкове, Звенигородський район, Черкаська область. Платник робіт з оцінки: ФОП Колісник Г. М. Дата оцінки: 31.07.2018.

3. Назва об’єкта оцінки: частина приміщення третього поверху бізнес-інноваційного центру загальною площею 23,2 кв. м. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Черкаський національний університет імені Б. Хмельницького. Місцезнаходження об’єкта оцінки: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ФОП Лисенко Я. С. Дата оцінки: 31.07.2018.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 (у редакції наказу Фонду державного майна України від 16.01.2018 № 47), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за № 198/31650 (далі – Положення).

Для участі в конкурсі можуть бути допущені суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна у межах напрямів, що відповідають об’єкту оцінки, а також відповідають вимогам до учасників конкурсу, передбаченим пунктом 12 розділу ІІ Положення.

Оцінювачі, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна, повинні мати відповідну кваліфікацію оцінювача стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами) оцінювача згідно із Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

Претендентам потрібно подати до Регіонального відділення конкурсну документацію в запечатаному конверті (на конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію), по кожному об’єкту оцінки окремо відповідно до Положення, яка складається з: конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо його не було визначено в інформації про оголошення конкурсу. Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом; документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки) (додаток 3); підтвердних документів, а саме: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 4); письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має спеціальний дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (за потреби); інформація про претендента (додаток 5). Ураховуючи вимоги листа ФДМУ від 17.04.2018 № 10-59-7687 «Щодо формування показників очікуваної найбільшої ціни надання послуг з оцінки об’єктів оцінки у І кварталі 2018 року» та згідно з пунктами 5, 7 розділу ІІI Положення про конкурсний відбір СОД комісією не будуть розглядатися конкурсні пропозиції, що перевищують ціни надання послуг з оцінки об’єкта оцінки за групами об’єктів: об’єкт нерухомого майна, зокрема, декілька об’єктів нерухомого майна, що є одним об’єктом оцінки (нежитлові приміщення, майданчики, технічні приміщення, дахи та нерухоме майно для встановлення передавальних пристроїв), – 3000 грн. Для визначення об’єкта, подібного до об’єкта оцінки, будуть використовуватись ознаки подібності, наведені в додатку 2 до Положення. Пропозиції щодо строку виконання робіт слід зазначити в єдиній одиниці виміру – календарних днях.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті (розмір конверта не менше А-5) окремо по кожному об’єкту оцінки до Регіонального відділення ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000. Email: cherkasy@spfu.gov.ua.

Останній день подання заяв – 08 серпня 2018 року до 16.00.

Конкурс відбудеться 13 серпня 2018 року об 11.00 в Регіональному відділенні ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000.

Детальніша інформація за тел. (0472) 37-29-71.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин
Еремченко Олег