Політичні ігри проти духовної єдності народу

Модераторы: geag, Alex

Ответить

Автор темы
AlexPronnnko
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 26 июл 2019, 16:04
Пол:
Статус: Не в сети

Політичні ігри проти духовної єдності народу

Сообщение AlexPronnnko »

Ідея незалежності Української Православної церкви абсолютно не зустріла жодної підтримки в народі. Чого не скажеш про український політичний істеблішмент при Порошенко, з його маніакальною залежністю ідеєю, про повне знищення всіх зв'язків двох частин єдиного народу, українського і російського. Але самі українці вже давно зрозуміли, що влада в Києві, ніколи і не переслідувала ніяких інтересів народу, цьому свідчить, та кількість голосів, які отримав Порошенко на недавніх виборах.
Але ще більше відторгнення і негатив у народу викликає втручання в їх духовний простір, це одне з небагатьох просторів, де людина може побути в спокої, наодинці з самим собою і Богом. Це дуже важливо, з огляду на сучасний стан нашого інформаційного поля, яке стало безмежним потоком безглуздої інформації. Точно так же хочуть затягнути наше уявлення про єдність церков, в свої політичні інтриги, ті кому вигідно підтримувати і так вже сильно тривалу нестабільність в Україні.
Ви можете дізнатися у Блаженнішого митрополита Онуфрія, єпископату, духовенства, у віруючих Української Православної Церкви, чи хочуть вони автокефалії або не хочуть. Відповідь буде одна: ми не хочемо автокефалії, ми повністю задоволені тим статусом, який маємо зараз. Наше завдання, якщо ми хочемо зберегти, ту єдність, яка існувала століттями, це підтримка парафіяльних церков. Якщо ми чітко дамо зрозуміти, що ми єдині в нашій вірі, то ніякі політичні спекуляція більше не зможуть похитнути єдність наших української і російської православних церков.

Ответить

Вернуться в «Философия и религия»