Налоговая справка ГФС

Наталія Іванівна 25-01-2016 16:14

Підприємство є платником орендної плати за земельну ділянку. Наразі виникло запитання при підготовці декларації по сплаті земельного податку на 2016 рік: у гр.9 розрахунку орендної плати за землю потрібно вказувати нормативгу грошову оцінку по витягу чи з урахуванням коефіцієнтів 2014 року-1,249 та 2015 р.- 1,433? Тобто, НГО землі по витягу*1,433 чи НГО по витягу*1,249*1,433? Дякую.
Проставляється нормативна грошова оцінка всієї земельної ділянки з урахуванням всіх коефіцієнтів (1,249 та 1,433)

Головне управління ДФС у Черкаській області

Людмила 25-01-2016 14:44

я ФОП на 2 гр єдин податку. вид діяльності: вантажоперевезення та розд торг поза магазинами. Згідно договору купую на водоканалі питну воду (самовивоз машиною з автоцистерною) і продаю її населенню(ціна води + доставка) - чи є я платником рентної плати за воду.Для своїх власних потреб невикористовую.
 Платниками рентної плати за спеціальне використання води (далі – рентна плата) є водокористувачі - суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи - підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва. Так, є платником ренної плати за спеціальне викристання води.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Лариса 25-01-2016 12:49

Приватний підприємець (єдиний податок 2 група) інвалід 2 групи, який здійснює свою підприємницьку діяльність на першому поверсі багатоповерхівки повинен платити оренду землі ?Чи є пільги для інваліда 2 групи? Дякую.
З Вашого питання не видно чи є Ви власником тако приміщення, чи Ви орендуєте це приміщення?

Відповідно до п. 287.8 ст. 287 Податкового кодексу України власник нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку сплачує до бюджету податок за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно.

Крім того, відповідно до пп.281.1.1 ст. 281Податкового кодексу Уекраїни від сплати земельного податку (не орендної плати за землю) звільняються фізичні особи - інваліди першої і другої групи власники земельних ділянок в таких розмірах:

- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара;

- для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;

- для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;

- для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб  поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах вищезазначених граничних норм.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Юлия 24-01-2016 19:38

Здравствуйте, скажите, если благотворительный фонд не осуществляет никакой деятельности и нет наемных сотрудников (есть только директор) нужно ли подавать в налоговую какие-либо отчеты? Спасибо.
В інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 102.20.02) зазначено, що до затвердження визначеного пп. 133.4.3 ПКУ Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації здійснюється подання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій, затвердженого Наказом Міндоходів від 27.01.2014 р. № 85.

При цьому до затвердження Кабміном Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі - Реєстр), включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру для цілей подання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій у частині застосування ознаки неприбутковості слід керуватися наказом Мінфіну від 24.01.2013 р. №37.

При поданні Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій слід враховувати вимоги п. 46.4 ПКУ, яким визначено, що якщо платник податків вважає, що форма податкової декларації, визначена центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, збільшує або зменшує його податкові зобов’язання, всупереч нормам ПКУ з такого податку чи збору, він має право зазначити цей факт у спеціально відведеному місці в податковій декларації. 

Платник податків у разі необхідності може подати разом з  декларацією доповнення до такої декларації, які складені за довільною формою, що вважатиметься невід’ємною частиною податкової декларації. Таке доповнення подається з поясненням мотивів його подання. 

 Зазначені роз’яснення надані листом ДФС від 04.01.2016 р. №102/7/99-99-19-02-01-17.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Антоніна 24-01-2016 19:13

Доброго дня! Я користувалася пільгою по ПДВ, згідно з якою до 31.12 2017р від оподаткування ПДВ звільнені операції з постачання культур позицій 1001 - 1008, 1205 і 1206 00 (п. 15(2) підрозд. 2 розд. ХХ ПКУ) Тепер не можу знайти достовірну унформацію - цю пільгу відмінили, чи ні? Дякую.
Відповідно до  п.42, 83 Закону України від 24 грудня 2015 року № 909?VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році»  пункт 197.21 розділу V, пункти 15, 15 1 та 15 2 підрозділу 2 розділіуXX "Перехідні положення"ПКУ щодо звільненння операції з постачання культур позицій 1001 - 1008, 1205 і 1206 00 виключено.

Тобто, дані операції вже не відносяться до звільнених операцій з ПДВ.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Светлана 24-01-2016 14:45

Доброго дня. Раніше податковий розрахунок збору за спец використання лісових ресурсів подавався з наростаючим- 1 кв-півріччя-9 міс-рік. Цей бланк відмінено. натомість потрібно подати декларацію рентних платежів - це квартальний звіт.Тобто дані подаються лише за 4 квартал. Чи все таки дані подаються за рік
Чинною декларацією передбачено подання  за квартал, тобто за 4 квартал.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Надія 22-01-2016 16:25

Чи є звільненими від оподаткуваня ПДВ операціі з реалізіціі вугілля, котре придбано у 2015 році?
Так. Відповідно до п.45 підрозділу 2 розділу ХХ Перехідних положень ПКУ тимчасово, до 1 липня 2017 року, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання на митній території України вугілля та/або продуктів його збагачення товарних позицій 2701, 2702, 2703 00 00 00, 2704 00 згідно з УКТ ЗЕД.

У разі застосування зазначеної пільги норми пункту 198.5 статті 198 ПКУ не застосовуються в частині товарів/послуг, необоротних активів, суми податку на додану вартість з вартості яких були включені до податкового кредиту у звітних (податкових) періодах, що передували періоду початку застосування пільги.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ольга 22-01-2016 13:25

Я отримала в дарунок невеличку кімнату(нежиле приміщення)ві чужих мені людей ,але небайдужих до моєї дитини ,яку я всиновила.На даний час я не працюю ,мати-одиначка,та малозабезпечена.Чи можна якось не сплачувати податок на подароване мені майно,чи хоча б відстрочити до кращих часів.Дякую
Нажаль, Податковим кодексом України передбачено тільки звільнення від оподаткування подарованого майна  від членів сім'ї першого ступеня споріднення (чоловік, дружина, діти (в т.ч. всиновлені), батьки). Або якщо нерухомість дарується інваліду І групи, дитині-інваліду, дитині-сироті, або дитині позбавленої батьківського піклування.

Для розстрочки суми податку на доходи фізичних осіб Вам необхідно звернутися до управління доходів і зборів з фізичних осіб

Державної податкової інспекції за місцем Вашої прописки.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Елена 21-01-2016 20:23

При оформлении отпуска ФОП освобождается от уплаты налогов? Единый и ЕСВ?
ФОП платник єдиного податку І та ІІ груп, які здійснюють господарську діяльність без залучення найманих працівників мають право на відпустку 1 раз на рік та без сплати єдиного податку, але із сплатою єдиного соціального внеску.

 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Елена 21-01-2016 18:7

ФОП на общей системе. Подскажите, можно ли отнести к расходам военный сбор 1,5% от чистого дохода по итогам года.
Фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування не має право включити до складу своїх витрат суму сплачених податків, зборів (крім суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування). Військовий збір – це податок, визначений Податковим кодексом України, тому він не включається до складу витрат ФОП (п.177.4 ст. 177 ПКУ).

Головне управління ДФС у Черкаській області

Людмила 21-01-2016 17:44

Чи потрібно подавати звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій за 2015 рік бюджетній установі, за якою формою і в які терміни?Дякую.
Відповідь. До затвердження нової форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації слід керуватись Податковим звітом, затвердженим наказом Міндоходів від 27.01.2014 №85. Звіт обов’язково подається всіма неприбутковими установами і організаціями, в т.ч бюджетними, протягом 60 календарних днів,  що настають за останнім календарним днем звітного податкового року.

Наразі рекомендуємо не поспішати з подачею звіту за старою формою, а дочекатись затвердження нової, яка буде суттєво відрізнятись.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Олеся 21-01-2016 17:39

Доброго дня. Я являюсь платником эдиного податку + ПДВ. Підскажіть будь ласка як правильно висталяти Акт на виконання робіт (з ПДВ чи без ПДВ) сільській раді яка є бюджетною структурою?
Акт на виконання робіт платником ПДВ зазначається завжди з ПДВ, незалежно від того, чи є платником ПДВ отримувач послуг.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин