Налоговая справка ГФС

Vital 21-01-2016 17:32

Добрий день,скажіть будь ласка,якщо людина отримує дохід від компанії google (приходять гроші на банківський рахунок) за розташування реклами на його відеороликах у youtube,чи повинна ця людина сплачувати податок за цей дохід? якщо повинна то який? Скажіть будь ласка,якщо компанія google вже вирахувала з доходу податок на дохід та сплатила його у бюджет своеї країни,то чи треба буде цій людині сплатити ще раз дохід в Україні? Дякую.
Відповідно до п. 170.11 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), у разі якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку - отримувача, який зобов’язаний подати річну податкову декларацію, та оподатковується за ставкою, визначеною в п. 167.1 ст. 167 ПКУ.

У разі якщо згідно з нормами міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, платник податку може зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном, він визначає суму такого зменшення за зазначеними підставами у річній податковій декларації. Порядок уникнення подвійного податкування визначено ст. 13 ПКУ.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Наталія Миронівна 21-01-2016 15:30

Я правильно зрозуміла відповідь на моє попереднє запитання?Якщо помилка в ф. 1дф в даті звільнення працівника, але ця помилка НЕ призвела до зменшення або збільшення податкових зобов’язань платника податку то штраф не нараховується?
Так, штрафи не нараховуються.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Олена 21-01-2016 15:23

Добрий день!Я ФОП на загальный системы,скажіть будь-ласка,як правильно у майновій декларації за 2015 рік відображати загальну суму доходу з акцизним збором,чи його треба віднімати від доходу.
Відповідно до п.п.14.1.4 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) зазначено, що акцизний податок - це непрямий податок на споживання окремих видів товарів (продукції), визначених ПКУ як підакцизні, що включається до ціни таких товарів (продукції).

Тому, сума акцизного податку включається до ціни товару та враховуються до складу доходу, отриманого від здійснення господарської діяльності. В той же час, фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування не має права включити до витрат суму сплаченого акцизного збору.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Андрей Геннадиевич 21-01-2016 13:57

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, как сдать декларацию по прибыли предприятию, которое в 3 квартале 2015 г. перешло на единый налог. Сдали декларацию за первое полугодие, но позвонил инспектор и сказал, что отчет надо сдать за год с теми же показателями. А как его заполнить, если новая декларация привязана к финансовому отчету?
Відповідно до п. 137.4 ст. 137 Податкового кодексу податковим (звітним) періодом з податку на прибуток є календарний рік. Податковий (звітний) рік для платників податків починається з першого календарного дня податкового (звітного) року і закінчується останнім календарним днем податкового звітного року. Податкові зобов'язання визначаються на підставі поданих податкових декларацій. Разом із декларацією ви маєте  подати річну фінансову звітність, до складу якої входить баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про  власний капітал та примітки до звітів.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Елена 21-01-2016 13:22

При заповненні декларації з плати за землю за 2016 рік виникла проблема. А саме, розділ 2, колонка 7 кадастровий номер земельної ділянки значення має недопустимий тип даних.
При заповненні декларації з плати за землю на 2016 рік в розділі 2, колонки 7 "Кадастровий номер земельної ділянки" кадастровий номер земельної ділянки необхідно відображати через ":" (двокрапку).

Головне управління ДФС у Черкаській області

Наталія Миронівна 21-01-2016 11:9

Доброго дня. Чи застосовуеться штраф за помилку в даті звільнення працівника у формф 1ДФ.
Відповідно до п. 119.2 ст. 119 ПКУ неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку -
     тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.
     Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, -
     тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 гривень.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Наталія Миронівна 21-01-2016 11:8

Доброго дня. Чи застосовуеться штраф за помилку в даті звільнення працівника у формф 1ДФ.
Відповідно до п. 119.2 ст. 119 ПКУ неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку -
     тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.
     Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, -
     тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 гривень.

Головне управління ДФС у Черкаській області

пБТТБ татьяна 21-01-2016 10:20

Получила Вашу консультацию по налогообложению переходящих больничных (начисленных в январе*16 за 12/15). Ваша консультация полностью противоречит консультации ДФСУ в информ,-справочном ресурсе " ЗІР" категория 103.08.04. Если мнения специалистов ДФСУ не совпадают кардинально в прочтении законодательства, как работать бухгалтерам? Разница в начислении огромная! Куда обращаться если даже среди ФСУ нет единого мнения? Как ПРАВИЛЬНО платить и на что ссылаться? Например, ПКУ 169.41? А ЕСВ?
Суми  лікарняних, нарахованих і виплачених у січні 2016 року за місяці 2015 року, включаються при перерахунку до загального оподатковуваного доходу відповідних податкових періодів (місяців) 2015 року та оподатковуються за ставками, які діяли до 01.01.2016, тобто 15 відс. (20 відс.).
     Разом з тим, суми відпускних, нарахованих та виплачених у грудні місяці 2015 року за січень 2016 року, відносяться податковим агентом до загального оподатковуваного доходу січня місяця та оподатковуються за ставкою 18 відсотків.

Нараховані працівникові у грудні 2015 року, а виплачені в 2016 році лікарняні та відпускні оподатковуватимуться єдиним внеском за грудневими ставками і правилами. Якщо ж лікарняні та відпускні за грудень нараховані після 1 січня 2016 року, ставка ЄСВ 22%.

Військовий збір у наведених прикладах утримуватиметься за однаковими правилами – з усієї нарахованої суми доходу за ставкою – 1,5%.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Наталья 21-01-2016 9:54

Предприятие 1 полугодие 2015 года было на общей системе и с 3 квартала перешло на единый налог. Декларацию по налогу на прибыль подаем за 1 полугодие? Нужно ли дублировать фин. отчет за этот период, если он был сдан в электронном виде? Ответ прошу выслать на почту. Спасибо.
Відповідно до п. 137.4 ст. 137 Податкового кодексу податковим (звітним) періодом з податку на прибуток є календарний рік. Податковий (звітний) рік для платників податків починається з першого календарного дня податкового (звітного) року і закінчується останнім календарним днем податкового звітного року. Податкові зобов'язання визначаються на підставі поданих податкових декларацій. Разом із декларацією ви маєте  подати річну фінансову звітність, до складу якої входить баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про  власний капітал та примітки до звітів.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Наталія 20-01-2016 20:3

Добрий вечір! 1.Скажіть,будь ласка, якща приватна фірма на єдиному податку квед надання в оренду власного майна, то обов"язково має бути касовий апарат чи можна по касі проводити оренду і з/ту директору? 2.Які податки сплачуються з договому ЦПХ? Дякую.
Відповідь:1. Відповідно до ст..9 Закону України від 6 липня 1995 року №265 «Про застосування РРО в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються: при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку. При наданні в оренду власного майна застосування РРО є обов’язковим.

2. По договору ЦПХ із винагороди утримується у 2016 році - ПДФО (18%) та нараховується на суму винагороди 22% ЄСВ.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Марія 20-01-2016 19:39

До якого числа потрібно сплатити до бюджету ЕСВ за січень 2016р
До 20 січня 2016 року.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Олена 20-01-2016 18:55

Добрий день. у ЗВІТІ 1-дф За ІІІ квартал, по 1 працівнику вказано помилково не той розмір зарплати та ПДФО. Отже, вийшло, наприклад (суми вказані умовні) працінику реально було виплачено 10000 грн. і утримано та спачено 1450 грн. ПДФО. У звіті вказано: 9500 грн. з/п і 1400 ПДФО. Що тепер робити та який буде штраф?
Для виправлення помилки у Ф-1ДФ необхідно подати уточнюючий звіт та відобразити правильну суму виплаченої з/п та утриманого ПДФО.

Відповідно до п. 119.2 ст. 119 ПКУ неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку -
     тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.
     Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, -
     тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 гривень.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин