Ви зібрались на відпочинок за кордон з неповнолітньою дитиною?

“В такому випадку Вам варто заздалегідь подбати про оформлення ряду необхідних для виїзду за кордон документів, серед яких обов’язково повинна бути картка платника податків ”, - наголошує Олександр Кирильчук – завідуючий сектором реєстрації та обліку платників податків ДПА в Черкаській області.
“Взагалі ж, - зазначає фахівець, - відповідно до діючого законодавства, реєстраційний номер облікової картки надається фізичній особі – платнику податків”.

Оскільки особи віком до 16 років здебільшого не отримують доходів, тому вони не підпадають під означення платників податків і не повинні в обов’язковому порядку одержувати реєстраційну картку. Але ж обставини вносять свої корективи. Так, приміром, громадяни бажають відкрити особовий банківський рахунок для новонародженої дитини або ж неповнолітня дитина отримала грошовий приз на змаганнях та в ряді інших випадків,- обов’язково така дитина повинна мати реєстраційний номер облікової картки платника податків.

“Загалом, - підсумував Олександр Кирильчук, - дитина може отримувати реєстраційну картку з моменту свого народження, якщо цього бажають батьки або вимагає чинне законодавство. Такий документ видається до 10-ти робочих днів з моменту подання заяви одному з батьків за наявності свідоцтва про народження дитини та особистого паспорта громадянина України одного з батьків або його паспортного документа з визначеним місцем проживання i відміткою про реєстрацію дитини”.

Відділ масово – роз’яснювальної роботи
та звернень громадян ДПА в Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин