Як звітувати ФОП, що обрали загальну систему оподаткування без використання найманої праці. Так, згідно з Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» фізичні особи – підприємці є платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Такі платники  зобов’язані сплачувати ЄВ, нарахований за календарний рік, до 10 лютого наступного року.   Втім відповідно до розділу ІV Інструкції про порядок нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України 27 вересня 2010 року № 21-5, платники єдиного внеску сплачують єдиний внесок за себе у вигляді авансових платежів протягом року до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня і до 15 листопада. Розмір авансових внесків становить 25 відсотків річної суми внеску, обчисленої від суми, визначеної органами Міндоходів для сплати авансових сум податку на доходи фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності.

     Суми єдиного соцвнеску, сплачені у вигляді авансових платежів, ураховуються платником при остаточному розрахунку за календарний рік (до 10 лютого наступного року) на підставі даних річної податкової декларації, та не можуть бути меншими за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток).

Нагадуємо, нормативно – правові акти щодо єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування можна переглянути на офіційному сайті Міністерства доходів і зборів України за посиланням. Актуальні запитання – відповіді з ЄСВ містяться у «Базі знань» (електронний сервіс на офіційному сайті Міністерства).

Консультації з питань нарахування та сплати єдиного соціального внеску (а також з податкового і митного законодавства України) надають центри обслуговування платників податків при державних податкових інспекціях ГУ Міндоходів у Черкаській області.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин