Багато хто не замислюється над тим, що змінюючи дані, подані колись до органів Державної податкової служби для отримання ідентифікаційного номера (тепер його назву змінено на реєстраційний номер), потрібно повідомити про це податкову службу. Це особливо актуально в теперішній час, адже з набуттям чинності Податкового кодексу України, за неподання таких даних, відповідальності не уникнути.
У відповідності до розділу ІІ Податкового кодексу України фізичні особи зобов'язані подавати органам державної податкової служби відомості про зміну даних, які вносяться до Облікової картки або Повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті)  протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання Заяви за ф. №5ДР або за ф. №5ДРП відповідно. Фізичні особи подають такі Заяви до органу державної податкової служби за місцем проживання, у разі зміни місця проживання - до органу державної податкової служби за новим місцем проживання. Для заповнення Заяви використовуються дані паспорту громадянина та інших документів, які подаються у разі зміни паспортних даних.
 Внесення змін до Державного реєстру  здійснюється протягом десяти робочих днів від дня подання до органу державної податкової служби Заяви. У разі виявлення недостовірних даних або помилок у поданій Заяві, фізичній особі може бути відмовлено у внесенні змін та отриманні документу, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі, або внесенні відмітки до паспорту громадянина України. У Заяві в обов'язковому порядку вказується реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті).
Згідно з нормами Податкового кодексу України, неподання або порушення порядку подання платником податків інформації для формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб платників податків, передбаченого цим Кодексом, - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 85 гривень. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 170 гривень.

ДПА в Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин