Головне управління Міндоходів у Черкаській області звертає увагу вказані категорії платників на те, що наказом Міндоходів України від 16.09.2013 № 481 «Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та Порядку її ведення» затверджено нову Книгу обліку доходів і витрат.

Так, нова форма Книги містить 9 граф (на відміну від попередньої, що містила 12 граф).

Книгу підприємці та само зайняті особи можуть вести як у паперовому, так і в електронному вигляді (за вибором платника податків). Для цього в Порядку ведення Книги обліку доходів і витрат прописаний ряд процедур (окремо для паперового варіанту, окремо для електронного варіанту Книги), пов’язаних з її реєстрацією в органі Міндоходів.

Записи в Книзі виконуються за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід.

В Порядку ведення Книги обліку доходів і витрат вказано, що фізичні особи - підприємці, зареєстровані як платники податку на додану вартість, не включають до витрат і доходу суми податку на додану вартість, що входять до ціни придбаних або проданих товарів (робіт та послуг).

Окремий порядок внесення відомостей до Книги встановлено для самозайнятих осіб. Дані Книги заповнюються у гривнях з копійками та використовуються самозайнятою особою для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.

З текстом наказу Міндоходів України від 16.09.2013 року №481 та формою Книги можна ознайомитися на офіційному порталі Міністерства за посиланням: http://minrd.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/62853.html.

Детальну інформацію щодо порядку ведення Книги обліку доходів і витрат платники можуть отримати, звернувшись до найближчого сервісного центру, який працює при ДПІ ГУ Міндоходів в області; в он-лайн режимі – на Черкаському інформаційно-діловому порталі за адресою www.city.ck.ua.

Головне управління міндоходів у Черкаській області
Інформаційно-комунікаційний сектор

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин