Фізичні особи – платники єдиного податку не мають права продавати тютюнові вироби. А ФОП – платники єдиного податку першої групи – ще й алкогольні напої, у т.ч. пиво. Заборонений продаж пива з місць торгівлі, які розташовані поза торговими приміщеннями (будівлями) та не обладнані реєстраторами розрахункових операцій. Для продажу пива платникам єдиного податку обов’язково потрібен РРО! Алкогольні напої (у т.ч. пиво) на розлив продаються виключно через заклад ресторанного господарства або спеціалізований відділ підприємства, що має статус закладу ресторанного харчування, підприємства з універсальним асортиментом товарів.

За роздрібну торгівлю алкогольними напоями (крім пива) у місці торгівлі площею до 20 кв. м. застосовуються фінансові санкції у розмірі 6800 грн. та анулюється ліцензія на роздрібну торгівлю. Мінімальна санкція за продаж фальсифікованих алкогольних напоїв у т.зв. «баклажках» – 51 000 грн. Відповідальність за продаж пива неповнолітнім – 6800 грн. з анулюванням ліцензії.

Про ці та інші застереження, а також про умови та порядок продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів нагадав у відео консультації начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів головного управління ДФС у Черкаській області Дмитро Анголюк.

Пропонуємо два питання – відповіді за темою з ресурсу ЗІР, категорії 115.03, 115.06

1) Чи має право СГ здійснювати торгівлю алкогольними напоями, використовуючи РРО, зазначений у додатку до ліцензії, якщо такий РРО переноситься в межах однієї господарської одиниці (за однією адресою) на інший поверх, літній майданчик тощо?

Відповідь: Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» не передбачено здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями у тому числі на розлив за межами торгових приміщень (будівель), у тому числі на літніх торгівельних майданчиках, та передавання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та РРО, зазначених у додатку до ліцензії, в інше місце торгівлі, у тому числі на інші поверхи будівель.

2) Яка передбачена відповідальність при здійсненні роздрібної торгівлі алкогольними напоями через РРО, який не зазначений у ліцензії?

Відповідь: Статтею 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» передбачено, що у випадку здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями через РРО, не зазначений у ліцензії, до суб’єктів господарювання застосовується фінансова санкція у вигляді штрафів у розмірі 200 відсотків вартості реалізованої через такий РРО продукції, але не менше 10000 гривень.

Завантажити презентацію, тези та роздаткові матеріали: goo.gl/aMRhbV

Додаткові запитання можна ставити у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net

Увага! Днями буде записаний відео огляд «Податок на нерухомість: відповіді на 10 головних питань, приклади». Готуються та вийдуть у серпні: спільний із головним управлінням Пенсійного фонду України в Черкаській області коментар про зміни до звіту з єдиного внеску (вперше подається за серпень у вересні), а також відео для студентів ї їхніх батьків щодо реалізації права на податкову знижку – 2017-2018. У найближчих планах – базові відео огляди для самозайнятих осіб та осіб, які здійснюють операції з рухомим і нерухомим майном.

Підписатися на канал «Допомога платнику» і отримувати сповіщення про новини: goo.gl/XhMYTc Ми працюємо для вас!

Головне управління ДФС у Черкаській області,
відділ комунікацій управління організації роботи

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин