Електронний підпис є обов’язковою складовою електронного звітування. Посилені сертифікати відкритих ключів є своєрідним захистом звітності, що надсилається «електронкою». Крім того, за допомогою цифрового підпису платники також можуть укладати з іншими суб’єктами господарювання договори в електронній формі.

З 1 листопада 2013 року для клієнтів акредитованого центру сертифікації ключів посилені сертифікати відкритих ключів від Міндоходів формуються на два роки.

Таку можливість Центр сертифікації ключів, який діє при Міністерстві, отримав після проходження процедури акредитації. Було сформовано нові технологічні сертифікати центру та серверів центру, що дало змогу подовжити термін дії цифрових підписів.

За словами експертів Міндоходів, такі новації сприяють залученню громадян до активного застосування інформаційно-комунікаційних технологій, економлять час платникам податків на придбання ключів. Наявність цифрового підпису дає можливість фізичним особам скористатися он-лайновими сервісами Міндоходів. Крім того, «електронкою» також можна надсилати і звітність з єдиного соціального внеску.

За ініціативою Міністерства доходів і зборів України термін дії електронного ключа для фізичних осіб збільшиться від 1 до 3 років. Такі зміни запропоновані фахівцями відомства в проекті постанови Кабінету Міністрів України щодо Порядку акредитації центру сертифікації ключів. Крім того, до 6 років може подовжитися і термін дії сертифікату акредитованого центру.

Електронно-цифрові підписи (ЕЦП) черкасці можуть оформити у відділі реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Черкаській області. Його адреса: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, каб. №№108-109.

Інформаційно-комунікаційний відділ
Державної податкової інспекції у м. Черкасах

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин