а повідомленням управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Черкаській області кількість новозареєстрованих суб’єктів господарської діяльності регіону у січні 2020 року склала 606, у т.ч. 110 – юридичних осіб та 496 – фізичних (у січні 2019 року зареєструвалися 590 платників).

Водночас на 1 лютого 2020 року припинено 645 суб’єктів господарської діяльності: 55 юридичні особи та 590 – ФОП (у січні 2019 року було припинено 745 платників: 66 юридичних та 679 фізичних осіб).

Станом на 01.02.2020 року зареєстровано платниками ПДВ 6534 суб`єктів господарювання, що на 215 більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Підрозділами управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Черкаській області у січні 2020 року проведено 26 перевірок суб'єктів господарювання. З них 11 планових документальних перевірок, 15 – позапланових в зв’язку із ліквідацією/закриттям юридичних осіб та порушеннями розрахунків у сфері ЗЕД. З найбільш поширених порушень, виявлених перевірками: проведення платниками нереальних операцій з придбання товарів або послуг, які не відбувалися (не надавалися) у обсягах, які вказані в первинних документах, в тому числі через неможливість їх реальної поставки, оскільки у постачальника немає ресурсів, необхідних для виробництва, зберігання і транспортування таких товарів; порушення порядку ведення бухгалтерського та податкового обліку; відсутність первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку та документів, пов'язаних з обчисленням та сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством; порушення строків розрахунків в іноземній валюті за імпортними/експортними операціями, податку на майно.

За результатами контрольно-перевірочної роботи Головним управлінням ДПС у Черкаській області донараховано порушникам законодавства до сплати до бюджету 29,6 млн. гривень.

Як поінформували в управлінні податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Черкаській області у січні 2020 р. платники Черкаської області заявили до відшкодування ПДВ в сумі 50,2 млн. гривень. Відшкодований податок грошовими коштами отримали 76 платників в загальній сумі 68,5 млн. гривень. У січні 2019 року відшкодовано 78 платникам 86,0 млн. гривень.

Головне управління ДПС у Черкаській області,
Сектор комунікацій

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин