Свідоцтва платника ПДВ та єдиного податку з 2014 року відміняються

З 1 січня 2014 р. із Податкового кодексу України передбачається  виключення такого поняття, як свідоцтво  платника  єдиного податку та платника ПДВ,  а  отже при  реєстрації особи  платником ПДВ та/або платником єдиного податку Свідоцтва видаватися не будуть. Реєстрація таких платників здійснюватиметься шляхом внесення записів до відповідних реєстрів. Вести такий реєстр уповноважено Міністерство доходів та зборів України. Тобто, інформація про реєстрацію нового платника ПДВ, єдиного податку (їх анулювання) буде вноситися тільки до Реєстру платників податків.

Дані про реєстрацію платників ПДВ та єдиного податку  Міндоходів буде оприлюднювати на єдиному державному реєстраційному веб-порталі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та власному офіційному веб-сайті.

Документально підтвердити статус платника ПДВ та єдиного податку  можна буде за допомогою витягу з Реєстру платників ПДВ та спрощенців. Витяг фахівці Міндоходів надаватимуть:

-  на запит платника ПДВ – протягом двох робочих днів з дня надходження запиту;

-  на запит платника єдиного податку - протягом одного робочого дня з дня надходження запиту.

Таким чином, свідоцтва підприємцям, які перебувають на спрощеній системі оподаткування та платникам ПДВ  більше не знадобляться.

У разі зміни даних про платника податку, які стосуються податкового номера та/або найменування (прізвища, імені та по батькові), та/або місцезнаходження (місця проживання) платника податку, а також встановлення розбіжностей чи помилок у записах реєстру платник ПДВ повинен подати заяву протягом 10 робочих днів, що настають за днем, коли змінилися дані про платника податку або виникли інші підстави для перереєстрації.

Вищезазначені зміни передбачені у пункті 37 (щодо змін до статті 183 розділу V Податкового кодексу України) Закону України від 24.10.2013 р. № 657-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень», які набирають чинності з 1 січня 2014 року.

Інформаційно-комунікаційний відділ
Державної податкової інспекції у м. Черкаса
х

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин