Головне управління ДПС у Черкаській області інформує про результати проведення контрольно – перевірочних заходів по боротьбі з тіньовим ринком пального та алкоголю на території Черкаської області. Так, за період з січня – по 20 березня 2020 року здійснено 112 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність пальним та алкогольними напоями. За результатами перевірок застосовано 10,1 млн.грн. фінансових санкцій.

Також, слід зазначити, що продовжується спільна робота міжвідомчої регіональної робочої групи з протидії нелегальному обігу та торгівлею пальним на території області. Так, працівниками ГУ ДПС у Черкаській області спільно з податковою міліцією ГУ ДФС у Черкаській області з початку 2020 року по 20 березня п.р. проведено 34 перевірки суб`єктів господарювання за місцем провадження діяльності АЗС/АЗГП, за результатами яких:

- встановлено 23 факти реалізації пального без ліцензії та застосовано штрафних санкцій у розмірі 7,5 млн.грн.;

- добровільно припинили свою діяльність та демонтовані власниками 12 АЗС та АГЗС, які здійснювали свою діяльність без необхідних дозвільних документів;

- складено 12 протоколів про адміністративні правопорушення за ч. 1 та ч. 5 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності);

- з незаконного обігу вилучено 342,5 тонн паливно-мастильних матеріалів на суму 7,7 млн. гривень.

Також, активно продовжується робота по боротьбі з нелегальним обігом алкогольної продукції на території Черкаської області. Працівники ГУ ДПС щотижнево приймають участь у засіданні міжвідомчої регіональної робочої групи, яка створена Черкаською облдержадміністрацією. За результатами роботи в цьому напрямку проведено 78 перевірок суб’єктів господарювання та застосовано штрафних санкцій у розмірі 2,6 млн. гривень.

Наголошуємо, що протидія нелегальному виробництву та обігу алкогольної продукції та пального в області є одним із важливих напрямів роботи Головного управління.

Головне управління ДПС у Черкаській області,
сектор комунікацій

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Карта предприятий

Ваше предприятие на карте г.Черкассы

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Форум

Черкасский форум на city.ck.ua

...
Інформація ДФС

Інформація Державної фіскальної служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...
Продажа репродукций картин